W sobotę w ramach 33 kolejki pierwszej ligi rozegranych zostanie kilka spotkań, a w jednym z nich Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice. Gospodarze są tutaj underdogiem, na co wskazują m.in. kursy bukmacherskie, ale na pewno mogą powalczyć o komplet punktów. Czy Puszczy uda się oddalić od strefy spadkowej?
fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice, gdzie oglądać

Już dzisiaj w pierwszej lidze dojdzie do spotkania Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice, które rozegrane zostanie w ramach 33 kolejki. Puszcza jest faworytem w tym starciu, co akurat może dziwić, bo przecież w sezonie 2021/2022 to Skra radziła sobie lepiej, ale jej wynik nie jest jakoś wybitny. Obie ekipy do końca walczyły o utrzymanie i o ile Skra już je ma praktycznie zapewnione, tak Puszcza wcale nie jest go pewna. Dzisiejsze starcie będzie więc bardzo ciekawe i warto je obejrzeć!

Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby obejrzeć mecz Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice w TV, ale to spotkanie zostanie pokazane jedynie w Polsat Box Go. Te na szczęście ma swoją aplikację na telewizor, a w niej możesz obejrzeć rywalizację tych ekip. Jeżeli nie masz dostępu do tej platformy, to niżej pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN. Więcej o tym piszemy niżej, ale zanim do tego przejdziemy, to sprawdź nasze opinie o Fuksiarzu!

Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo z meczu Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice będzie dostępna dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Polsatu. Dostaniesz go za rejestrację u tego operatora, a tutaj szczegóły:
  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  3. Odbierz voucher i oglądaj mecz
Jak więc widzisz, cały proces jest bardzo prosty i dzięki niemu możesz oglądać spotkanie Chrobry Głogów – Korona Kielce bez żadnych problemów!

Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice, transmisja online

Stream ze starcia Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice będzie do obejrzenia w Polsat Box Go, które działa także na przeglądarce oraz posiada swoją aplikację na smartfony. Z niej możesz korzystać, jak masz urządzenie z systemem Android lub iOS, a także posiadasz sprawny internet.

Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice możesz jeszcze sprawdzić, jakie są kursy u bukmacherów na tę rywalizację. Zdaniem bukmacherów wygrać powinna tutaj Korona, ale czy tak też będzie w samym spotkaniu?
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 00:58.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Skry z Puszczą?

Spotkanie Skry z Puszczą będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Skra zagra z Puszczą?

Skra zmierzy się z Puszczą już o godzinie 18:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze