Skra Częstochowa – Korona Kielce: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 20.11.2021

zawodnicy korony kielce

Już dzisiaj w pierwszej lidze dojdzie do spotkania Skry Częstochowa z Koroną Kielce. Faworytami tego spotkania jest Korona Kielce jednak Skra wiele razy już zaskakiwała w tym sezonie – czy tym razem uda się jej to raz jeszcze? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV i streamie online!

Skra Częstochowa- Korona Kielce – gdzie oglądać dzisiaj?

W tę sobotę zawodnicy Skry Częstochowa podejmą Koronę Kielce. Po kursach bukmacherskich możemy zobaczyć, że w tym spotkaniu faworyzowana jest drużyna z Kielc, która dość dobrze sobie radzi w tym sezonie i walczy o awans do Ekstraklasy. Czy tym razem zdobędzie trzy punkty? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz tych drużyn i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV i streamie online. Zerknij też na bonus w Fuksiarzu, z którym możesz grać bez ryzyka!

Skra Częstochowa- Korona Kielce: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Skra Częstochowa – Korona Kielce? Spotkanie tych drużyn będzie pokazywane jedynie w Polsat Box Go, a to oznacza, że za dostęp trzeba zapłacić i to nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Skra Częstochowa- Korona Kielce: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Skry z Koroną będzie transmitowane jedynie w Polsat Box Go. Dzięki współpracy z zakładami bukmacherskimi Fuksiarz możesz zgarnąć voucher na 30 dni dostępu do tej platformy, jednak trzeba najpierw wpłacić środki. Jak to dokładnie działa? Przekonaj się sam:

  1. zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. podaj kod ZAGRANIE
  3. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  5. pobierz na TV aplikację mobilną
  6. oglądaj mecz Skra Częstochowa  – Krona Kielce

polsat box voucher od fuksiarza

Skra Częstochowa- Korona Kielce: stream na żywo online

Stream na żywo online z meczu Skry z Koroną będzie właśnie w Polsat Box Go. Ta platforma pokazuje spotkania nie tylko w przeglądarce, ale również na telefonie. Wystarczy pobrać aplikację mobilną i będziesz mógł cieszyć się dostępem.

Skra Częstochowa- Korona Kielce: zapowiedź meczu

Rywalizacja pomiędzy Skrą a Koroną będzie dość ciekawa, bo goście w tym sezonie regularnie zapewniają kibicom niezłe show. Poprzez obstawianie można jeszcze dodatkowo zwiększyć emocje z oglądania, a bonus od Fuksiarza zapewni Ci zwrot środków w przypadku niepowodzenia.

Zdjęcie: Rafał Rusek / pressfocus

O której Skra zagra z Koroną?

Spotkanie Skry Częstochowa z Koroną Kielce zostało zaplanowane na godzinę 20:30

Gdzie obejrzeć mecz Skra Częstochowa - Korona Kielce?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go i Polsat Sport!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze