W sobotę w ramach 31 kolejki pierwszej ligi rozegranych zostanie kilka spotkań, a w jednym z nich Skra Częstochowa zagra z GKS Tychy. Gospodarze są tutaj underdogiem, na co wskazują m.in. kursy bukmacherskie, ale na pewno mogą powalczyć o komplet punktów. Kto zgarnie ważne zwycięstwo i umocni swoją pozycję w tabeli?
fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Skra Częstochowa – GKS Tychy, gdzie oglądać

Już dzisiaj w pierwszej lidze dojdzie do spotkania Skra Częstochowa – GKS Tychy, które rozegrane zostanie w ramach 31 kolejki. Skra naturalnie jest faworytem w tym starciu, bo w sezonie 2021/2022 radziła sobie dotychczas lepiej niż gospodarze, ale na pewno nie może zlekceważyć GKS Tychy. Kto tutaj zgarnie komplet punktów i umocni swoją pozycję w tabeli? Odpowiedź poznamy wieczorem, a już teraz sprawdź, gdzie oglądać mecz Skra Częstochowa – GKS Tychy!

Skra Częstochowa – GKS Tychy, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby obejrzeć mecz Skra Częstochowa – GKS Tychy w TV, ale to spotkanie zostanie pokazane jedynie w Polsat Box Go. Te na szczęście ma swoją aplikację na telewizor, a w niej możesz obejrzeć rywalizację tych ekip. Jeżeli nie masz dostępu do tej platformy, to niżej pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN. Więcej o tym piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje!

Skra Częstochowa – GKS Tychy, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo z meczu Skra Częstochowa – GKS Tychy będzie dostępna dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Polsatu. Dostaniesz go za rejestrację u tego operatora, a tutaj szczegóły:
  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  3. Odbierz voucher i oglądaj mecz
W Fuksiarzu z kodem promocyjnym możesz odebrać specjalne bonusy i grając z nimi zwiększysz emocje z oglądania!

Skra Częstochowa – GKS Tychy, transmisja online

Stream ze starcia Skra Częstochowa – GKS Tychy będzie do obejrzenia w Polsat Box Go, które działa także na przeglądarce oraz posiada swoją aplikację na smartfony. Z niej możesz korzystać, jak masz urządzenie z systemem Android lub iOS, a także posiadasz sprawny internet. Nie są to więc trudne do spełnienia warunki!

Skra Częstochowa – GKS Tychy, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu Skra Częstochowa – GKS Tychy możesz jeszcze sprawdzić, jakie są kursy u bukmacherów na tę rywalizację. Zdaniem bukmacherów wygrać powinna tutaj Skra, ale czy tak się stanie?
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 03:41.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Skra - GKS Tychy?

Spotkanie Skry z GKS Tychy zaplanowano na godzinę 20:00.

O której Skra zagra z GKS?

Rywalizacja Skry z GKS zaplanowana została na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze