Uważasz się za najlepszego typera? Twoje typy często okazują się skuteczne? Sprawdź się w mistrzostwach typerów, które organizuje Fortuna! Do wygrania masz laptop ASUS, telefon Xiaomi Mi Note 10 i wiele innych ciekawych nagród! Sprawdź szczegóły mistrzostw i dowiedz się co zrobić, żeby wygrać. Nie masz konta, a chcesz wziąć udział? Skorzystaj z Fortuna kodu promocyjnego: 1145PLN i ciesz się z dodatkowych bonusów.

Mistrzostwa typerów – edycja marzec

Marzec jest bardzo przyjemnym okresem do typowania wydarzeń sportowych. Sezon skoków narciarskich jeszcze trwa, każda największa liga wchodzi w coraz ważniejszą fazę, a w środku tygodnia możemy emocjonować się Ligą Mistrzów i Ligą Europy. W tym miesiącu Fortuna organizuje mistrzostwa typerów, które mogą dostarczyć wiele emocji i niesamowite wygrane.

Punkty możesz zbierać na trzy różne sposoby. Każdy zwykły wygrany kupon przyniesie Ci taką samą liczbę punktów ile wynosić będzie Twoja nagroda. Kupony AKO przyniosą Ci trzy razy więcej punktów. Każda taka trafiona wygrana zostanie pomnożona trzykrotnie. Najwięcej punktów dadzą Ci kupony, których stawka będzie nie mniejsza niż 5o PLN. Każda taka wygrana pomnożona zostanie dziesięciokrotnie.

Na laureatów czekają nagrody:

za miejsce 1. Laptop ASUS VivoBook 15 X509FA-BQ309T
za miejsce 2. Telefon Xiaomi Mi Note 10 6/128GB czarny
za miejsce 3. Słuchawki Apple AirPods
za miejsca 4.-10. Karta podarunkowa Media Markt o wartości 1000 złotych
za miejsca 11.-20. Darmowy zakład o wartości 200 zł w postaci 28 000 punktów FKP
za miejsca 21.-30. Darmowy zakład o wartości 150 zł w postaci 21 000 punktów FKP
za miejsca 31.-40. Darmowy zakład o wartości 100 zł w postaci 14 000 punktów FKP
za miejsca 41.-50. Darmowy zakład o wartości 50 zł w postaci 7 000 punktów FKP

Chyba przyznasz, że nagrody wyglądają zachęcająco. Jeśli chcesz wziąć udział w tej zabawie i powalczyć o atrakcyjne nagrody, to załóż konto z Fortuna kodem promocyjnym: 1145PLN, dzięki temu zgarniesz dodatkowe bonusy. Więcej szczegółów nt. akcji znajdziesz na stronie bukmachera Fortuna.

Fortuna kod promocyjny – na co jeszcze możesz liczyć?

Koniecznie sprawdź nasz artykuł o tym co daje Fortuna kod promocyjny. W jednym miejscu dowiesz się wszystkiego o najwyższych i najlepszych bonusach od tego bukmachera. Poznasz również zasady odbioru oraz obrót. Z Fortuną kodem promocyjnym możesz liczyć również na zakład bez ryzyka do 125 PLN.  We wspomnianym artykule poznasz również zasady bonusu z depozytem oraz bez depozytu – serdecznie zapraszamy 🙂

Fot. wyróżniające: fifg / Shutterstock.com

Zaloguj się aby dodawać komentarze