Druga kolejka europejskich pucharów przed nami, a co za tym idzie masa emocji, która będzie towarzyszyć kibicom przez trzy dni. W Betclic z kodem promocyjnym zgarniecie bonusy na grę, a te można wykorzystać m.in. właśnie na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. 

Zgarnij bonusy w Betclic z kodem promocyjnym

Liga Mistrzów i Liga Europy od samego początku dostarczają nam masę emocji. W ramach drugiej kolejki LM będziemy świadkami m.in. starć Atalanty z Ajaxem, Junvetusu z Barceloną, czy Manchesteru United. Z kolei w LE polska drużyna, Lech Poznań, spróbuje swoich sił w starciu z Rangers. Czekają nas trzy dni pełne emocji, a do tego można je obstawić, żeby dodatkowo zwiększyć swoje emocje i skorzystać z dedykowanych bonusów oraz wygrać dodatkowe 60 złotych.

Betclic promocja

Aby wziąć udział w akcji organizowanej przez Betclic, należy postawić kupon na europejskie puchary, który spełnia pewne wymagania:

  • minimalna stawka 20 złotych
  • minimalny kurs zakładu 1.50
  • zakłady pojedyncze i wielokrotne (przedmeczowe oraz live)

Jeżeli traficie dwa zakłady, to otrzymacie 20 złotych bonusu. W przypadku trzech zakładów będzie to już 40 złotych, a pięć da nam 60 złotych. Każdy gracz otrzyma maksymalnie jeden bonus. Taką promocję możecie już wykorzystać m.in. na kolejne mecze w europejskich pucharach. 

W Betclic z kodem promocyjnym 550PLN otrzymasz szereg bonusów, które można wykorzystać m.in. właśnie na europejskie puchary lub inne sporty. Zaliczają się do nich:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent do wygranych

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze