Betfan promocja Simply The Game to zabawa, która dotyczy ostawiania gier karcianych i sportów wirtualnych u tego bukmachera. Biorąc udział w Simply The Game co tydzień walczysz o bonusy z puli 5000 PLN! Co można grać, żeby punktować w rankingu Betfan? O jakie gry karciane i sporty wirtualne chodzi? Sprawdź wszystkie informacje o Simply The Game i zobacz, jak wygrywać więcej!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Simply The Game

Jak wiesz Betfan kod promocyjny zapewnia bonusy powitalne na zakłady sportowe. Bukmacher Betfan to jednak nie tylko obstawianie piłki nożne, tenisa lub hokeja na lodzie. To też inna rozrywka – w tym przypadku dotycząca pozostałych sekcji Betfan, a więc gier TVBET i sportów wirtualnych. Simply The Game odnosi się właśnie do typowania pokera lub blackjacka oraz wirtualnej rywalizacji. Co co lubią tą formę hazardu – mogą mieć dodatkowe bonusy na grę.

Od kilku lat Betfan oferuje sporty wirtualne, a od kilku miesięcy gry karciane TVBET. W obu przypadkach to hazardowa rozrywka, bo nie chodzi o typowanie meczów, a raczej bazowanie na losowych zdarzeniach. Klienci, którzy chętnie korzystają z tych dwóch sekcji na betfan.pl i aplikacji mobile – mogą kompletować punkty do Simply The Game.

Simply The Game w BETFAN – co to jest?

Produkt Simply The Game to nic innego jak konkurs typerów korzystających z gier karcianych i sportów wirtualnych. To rodzaju promocji, gdzie za każdy postawiony zakład zdobywa się punkty do rankingu. Najlepsi, którzy zajmą wysokie miejsca na koniec cyklu Simply The Game mogą otrzymać Betfan bonus – z puli 5000 PLN!

simply

Trzeba mieć na uwadze, że Simply The Game odnosi się tylko do TV Bet i zakładów na zdarzenia virtualne. Kupony grane na pozostałe zakłady sportowe i rozrywkę nie będą naliczane do promocji.

Gry karciane

Betfan gry karciane to rozrywka przez całą dobę, która polega na obstawianiu wyników pokera, wojny i black jacka. To udział w grze, gdzie krupier “na żywo” wykłada karty a zadaniem uczestnika jest wytypowania np. układu, tego kto wygra, lub kolejnej karty. W zakładach TVBET Betfan obstawiasz kupony na pokera lub wojnę, a nie uczestniczysz w grze (tak jak w kasynie).

W zależności od gry, jaką wybierzesz – przebierasz w ofercie zakładów na pokera, blackjack i wojnę. Z reguły po każdym rozdaniu i odsłoniętej karcie masz kilkadziesiąt sekund na to, żeby podjąć decyzje o swoim zakładzie.

Sporty wirtualne

Znasz virtuale u pozostałych bukmacherów? W takim razie sporty wirtualne w Betfan nie będą dla ciebie nowością. To kolejna z opcji do obstawiania, która działa przez 24/7. W sportach wirtualnych Betfan można typować takie konkurencje jak:

  • piłka nożna,
  • tenis ziemny,
  • wyścigi konne,
  • wyścigi psów,
  • koszykówka,
  • żużel,
  • kolarstwo torowe.

Sporty wirtualne w Betfan to wiele dyscyplin, bo z reguły u bukmacherów pojawiają się w tej sekcji 3-4 konkurencje – przez ten pryzmat Betfan opinie są dobre. Bukmacher ten postawił na więcej możliwości, co w połączeniu z Simply The Game może dać wiele frajdy uczestnikom zabawy.

Ranking Simply The Game w BETFAN

Kluczem do wygrywania w Simply The Game jest ranking tej promocji. To on zlicza punkty i klasyfikuje graczy. W końcu to w oparciu o niego użytkownik otrzymuje bonusy o łącznej wartości 5000 złotych.

Oczywiście z punktu widzenia interesu gracza najlepiej zająć pierwsze miejsce, które jest premiowane najwyższym bonusem. W jaki sposób zdobywa się punkty do rankingu Simply The Game? Bukmacher maksymalnie uprościł warunki z tym związane. Tak naprawdę po zapisaniu się do promocji – każdy zakład oznacza wygrane punkty do Simply The Game. Bukmacher wynagradza kupony zwycięskie i te przegrane.

nagrody simply

W zakładach pojedynczych za każde zagrane 1 PLN otrzymujesz 1 punkt. Łatwo to przeliczyć, że jeśli postawisz 20 PLN to otrzymasz 20 punktów, a 100 PLN = 100 punktów itd. Dla obstawiających zakłady akumulowane na sporty wirtualne przelicznik ten wygląda jeszcze lepiej, bo tam 1 PLN = 3 punkty. Trzeba jednak pamiętać, że to dotyczy zakładów AKO w sportach wirtualnych, a nie grach karcianych.

Simply The Game – nagrody dla graczy

Przejdźmy do najprzyjemniejszej części Simply The Game, a więc nagród! Betfan zakłady bukmacherskie co tydzień wypłacają bonusy w tym konkursie dla 30 graczy. Najwięcej zgarnia zwycięzca, bo to bonus o wartości 1250 złotych. Kolejne miejsca na podium to bonifikaty rzędu 750 PLN i 500 PLN.

Oto pełna lista nagród w Simply The Game:

1. miejsce: 1250 PLN
2. miejsce: 750 PLN
3. miejsce: 500 PLN
4. miejsce: 300 PLN
5. miejsce: 200 PLN
6-10. miejsce: 150 PLN
11-15. miejsce: 100 PLN
16-20. miejsce: 75 PLN
21-25. miejsce: 50 PLN
26-30. miejsce: 25 PLN

Zasady ogólne i regulamin Simply The Game

Biorąc udział w Simply The Game trzeba pamiętać o tym, jakie zakłady zaliczają się do tego konkursu. Nie jest tak, tak jak w obrocie bonusami, że wszystkie kupony będą spełniać warunki Simply The Game. Przede wszystkim warto skupić się na kursach. A więc kupony pojedyncze muszą być grane po kursach minimalnych 1.50 – to wymóg do tego, żeby taki zakład był zaliczony do konkursu. Co jeszcze? W zakładach wielokrotnych/akumulowanych na sporty wirtualne kurs minimalny powinien wynosić przynajmniej 2.25.

Kolejna istotna sprawa – nie każdy klient Betfan z automatu bierze udział w Simply The Game. Jeśli chcesz się w to bawić, to najpierw musisz wyrazić chęć uczestnictwa, a więc należy zapisać się do tego konkursu na stronie promocji Simply The Game.

Wszystkie promocje dla nowych i starych graczy w BETFAN

Simply The Game to jeden sposób na odbiór bonusów od Betfan. Pierwszą możliwością są oczywiście bonusy na start, jakie ten bukmacher oferuje z kodem promocyjnym. Aktualnie rejestrując się na betfan.pl można zyskać na start zakład bez ryzyka 600 PLN i bonus 100% do 1000 PLN od drugiej wpłaty.

W Betfan opinie jako atut tego bukmachera wymieniane są też promocje dla stałych graczy. Poza Simply The Game są oferowane bonusy tymczasowe na mecze Ligi Mistrzów, polskiej reprezentacji i jakieś inne wydarzenia sportowe.

FAQ

Ile mogę wygrać w Simply The Game?

Maksymalna nagroda to 1250 PLN.

Co obstawiać w Simply The Game?

W Simply The Game typuje się tylko zakłady na gry karciane i sporty wirtualne.

Zaloguj się aby dodawać komentarze