Sheriff Tyraspol – AS Roma: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.09.2023

Piłkarze Romy

Gdzie oglądać mecz Sheriff Tyraspol – AS Roma? Jednym z czwartkowych meczów Ligi Europy będzie rywalizacja Sferiffa z Romą. W poniższym tekście przeczytasz, gdzie dostępna będzie transmisja TV oraz stream online tego pojedynku.

Sheriff Tyraspol – AS Roma, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Sheriffa z Romą w 1. kolejce fazy grupowej Ligi Europy odbędzie się 21 września o godzinie 18:45. W rolę faworytów tego starca wcielą się Giallorossi, którzy w ubiegłym sezonie dotarli do finału Ligi Europy, więc z pewnością będą chcieli rozpocząć nowy sezon w tych rozgrywkach od zwycięstwa. Jeżeli chcesz obejrzeć ten mecz w TV, niestety transmisja nie będzie dostępna.

Sheriff Tyraspol – AS Roma: transmisja i stream online za darmo

Stream online omawianego starcia dostępny jest w Viaplay, który jest platformą streamingową oferującą transmisje internetowe wszystkich meczów Ligi Europy. Serwis ten wycofuje się jednak z Polski wraz z końcem 2023 roku, więc niebawem możemy spodziewać się przekazania praw mediowych innemu nadawcy.

Gdzie oglądać Sheriff Tyraspol – AS Roma?

Mecz Sheriff – Roma obejrzysz w Viaplay. Oprócz obejrzenia tego starcia masz ochotę obstawić jego wynik u bukmachera? Skorzystaj z oferty STS, gdzie dostępny jest niezwykle szeroki wybór zakładów, a także BetBuilder, dzięki któremu samodzielnie możesz dobierać typy. Skorzystaj również z zakładu bez ryzyka na start, który czeka na Ciebie po rejestracji z kodem ZAGRANIE. Pamiętaj też, że STS to jeden z bukmacherów oferujących transmisje live. Życzę przyjemnego oglądania i zieloności na kuponach!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Fabrizio Corradetti/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze