Sheffield United – West Ham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.01.2024

Ben Johnson podczas spotkania

Gdzie oglądać Sheffield – West Ham? Rozłożona na 2 weekendy 21. kolejka Premier League powoli dobiega końca. W niedzielę w jej ramach rozegrane zostaną 2 mecze, a pierwszym z nich będzie rywalizacja Sheffield z West Hamem. W poniższym tekście znajdziecie informacje o dostępnych możliwościach obejrzenia tego meczu na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Sheffield – West Ham, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem, rywalizacja Sheffield z West Hamem będzie jednym z dwóch niedzielnych meczów angielskiej Premier League. Faworytami tego spotkania będą goście, którzy w Premier League osiągają nadspodziewanie dobre wyniki! Kursy na ten pojedynek znajdziecie z resztą pod spodem, jednak wpierw informacja o transmisji w TV, w zasadzie jej braku. Niektóre mecze ligi angielskiej pokazywane są w telewizji na sportowych kanałach Canal+, jednak w tym konkretnym przypadku tego rodzaju transmisji nie znajdziemy. Pozostaje zatem zajrzeć do Internetu w poszukiwaniu streamów online.

Sheffield – West Ham: transmisja i stream online za darmo

Przejdźmy do sposobu, dzięki któremu wierni kibice Premier League będą w stanie obejrzeć rywalizację na Bramall Lane na żywo. Dwa spotkania angielskiej ekstraklasy na kolejkę pokazywane są na sportowych antenach Canal+, jednak w przypadku meczu Sheffield – West Ham jedyną legalną i dostępną alternatywą będzie stream online w Viaplay. W serwisie streamingowym tego wydawcy jeszcze przez pewien czas odnajdziemy wszystkie mecze Premier League, jednak niestety dostęp do takiej usługi jest dodatkowo płatny i w chwili obecnej miesięczny abonament kosztuje tam 55 PLN.

Gdzie oglądać Sheffield – West Ham?

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie oglądać Premier League, to przez pewien czas prawa do pokazywania tej ligi będą jeszcze w posiadaniu Viaplay. Operator ten będzie wycofywał się z polskiego rynku, jednak mecz Sheffield – West Ham, podobnie jak inne starcia 21. kolejki Premier League dostępny będzie właśnie w powyższym serwisie streamingowym. Niestety darmowych i legalnych alternatyw w tym przypadku brakuje. Kibicom życzę jak najlepszych wrażeń związanych z niedzielnym meczem Sheffield – West Ham!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze