Sheffield – Chelsea: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.04.2024

Cole Palmer podczas meczu

Gdzie oglądać Sheffield – Chelsea? Po nieprawdopodobnym zwycięstwie nad Manchesterem United, ekipa Chelsea przystępuje do rywalizacji z najsłabszym klubem w Premier League. Gdzie i w jaki sposób legalnie obejrzeć niedzielne spotkanie Sheffield United – Chelsea? Informacje na ten temat odnajdziecie w poniższym tekście, do którego serdecznie zapraszam!

Sheffield – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Ekipa Sheffield United jedną nogą jest już poza Premier League i mówimy tu o jednym z najgorszych zespołów w historii ligi. Wydaje się zatem, że londyńska Chelsea powinna na Bramall Lane urządzić sobie strzelaninę i pewnie zgarnąć 3 punkty! Czy faktycznie tak się stanie? Sam mecz rozpocznie się w tę niedzielę, a więc 7. kwietnia 2024 roku o godzinie 18:30 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o transmisję na żywo w TV, to niestety nie mam dobrych wieści, bo omawianej batalii w takiej formie nie obejrzymy. Będzie można natomiast wykorzystać legalny stream online, do którego za sekundkę przechodzę!

Sheffield – Chelsea: transmisja i stream online za darmo

Zapowiedziałem temat streamów online i właśnie do niego przechodzę! Brak transmisji w TV nie jest żadną tragedią, bo w sezonie 2023/24 absolutnie wszystkie spotkania angielskiej ekstraklasy da się oglądać legalnie w Internecie! To za sprawą platformy streamingowej Viaplay – właśnie ten wydawca posiada bowiem prawa transmisyjne do meczów Premier League i również rywalizację Sheffield z Chelsea będziemy w stanie zobaczyć tam na żywo i z polskim komentarzem. Niestety jednak mówimy o płatnej opcji, bo miesięczny dostęp do Viaplay kosztuje obecnie 55 PLN.

Gdzie oglądać Sheffield – Chelsea?

Okazuje się więc, że rywalizację Sheffield z Chelsea będzie można w Polsce obejrzeć na żywo tylko i wyłącznie za sprawą serwisu streamingowego Viaplay. Niestety transmisji w tym przypadku nie odnajdziemy na darmowych stronach bukmacherów, a trzeba będzie skorzystać z usług wydawcy Premier League w sezonie 2023/24. To właśnie w Viaplay znajdziemy legalny i bezpieczny stream online w jakości HD i z polskim komentarzem. Polecam zerknąć na nasze typy Premier League i życzę już jak największych emocji i jak najlepszego spotkania na Bramall Lane!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze