Sheffield – Burnley: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.04.2024

Ben Brereton podający piłkę

Gdzie oglądać Sheffield – Burnley? W sobotę na poziomie Premier League dojdzie do szalenie ważnego meczu w kontekście walki o utrzymanie! Mam tu na myśli rywalizację dwóch beniaminków, czyli Sheffield United i Burnley. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać to starcie ligi angielskiej na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Zapraszam więc do sprawdzenia!

Sheffield – Burnley, transmisja na żywo w TV

Sobotniego spotkania na Bramall Lane na pewno nie określimy hitem Premier League. Zmierzą się ze sobą przecież dwaj beniaminkowie, którzy zajmują ostatnie lokaty w ligowej tabeli i mają jeszcze cień nadziei na utrzymanie w stawce. Starcie to zainteresuje zapewne więc wiernych kibiców Premier League. Jego początek wyznaczony został na 20. kwietnia 2024 roku i godzinę 16:00 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o transmisję na żywo w TV, to niestety nie będziemy mieli do dyspozycji takiej opcji. Można będzie natomiast skorzystać z legalnego streamu online, o czym więcej za sekundkę!

Sheffield – Burnley: transmisja i stream online za darmo

Przechodząc zatem do szczegółów wspomnianego streamu online, sytuacja z prawami transmisyjnymi do meczów Premier League nie zmienia się i w dalszym ciągu mamy w Polsce wydawcę pokazującego wszystkie spotkania tej ligi! Mam tu oczywiście na myśli Viaplay i to właśnie na platformie streamingowej tego operatora odnajdziemy w 100% legalny i bezpieczny stream online z sobotniej potyczki dwóch beniaminków. Niestety dostęp do takiej usługi nie będzie jednak darmowy, bo pakiet miesięczny z Premier League kosztuje w Viaplay 55 PLN. A jak na obecny moment prezentują się kursy bukmacherskie na starcie Sheffield – Burnley?

Gdzie oglądać Sheffield – Burnley?

Okazuje się więc, że rywalizację Sheffield z Burnley będzie można w Polsce obejrzeć na żywo tylko i wyłącznie za sprawą serwisu streamingowego Viaplay. Niestety transmisji w tym przypadku nie odnajdziemy na darmowych stronach bukmacherów, a trzeba będzie skorzystać z usług wydawcy Premier League w sezonie 2023/24. To właśnie w Viaplay znajdziemy legalny i bezpieczny stream online w jakości HD i z polskim komentarzem. Polecam zerknąć na pozostałe transmisje bukmacherów i życzę już jak największych emocji i jak najlepszego spotkania na Bramall Lane!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze