Wiki – Laluna typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 14. Wielkimi krokami zbliża się FAME MMA 14, czyli kolejna gala tej federacji. Tym razem karta walk wygląda bardzo ciekawie, a jednym z dwóch pojedynków kobiet będzie rywalizacja Wiki z Laluną. Wiktoria Jaroniewska jest zdecydowanym underdogiem, ale o walce dowiedziała się zaledwie kilka dni temu, więc niespecjalnie nas to dziwi. Z okazji tego starcia przygotowaliśmy dedykowane typy i kursy! baner na fame mma 14

Wiki – Laluna, typy na walkę

Podczas FAME MMA 14 jedną z pierwszych walk będzie starcie Wiki – Laluna. Rywalizacja tych zawodniczek prawdopodobnie zacznie się około godziny 20:00 w sobotę, 14.05.2022 i jest pierwszym pojedynkiem na liście tej federacji. Do rozpoczęcia gali pozostało sporo czasu, więc możesz sprawdzić, jakie są proponowane typy na walkę Wiki – Laluna. W ofercie bukmacherów można znaleźć ciekawe zakłady, o czym zresztą więcej piszemy niżej. Co więcej, jest opcja zagrać je bez ryzyka, żebyś nie musiał się martwić o wynik pojedynku!

Wiktoria “Wiki” Jaroniewska – Katarzyna “Laluna UNIQUE” Alexander, zapowiedź walki

Walka Wiki – Laluna zapowiada się na dość interesującą, szczególnie pod kątem typów. Widzimy po kursach, że większe szanse ma Laluna, co akurat niespecjalnie nas dziwi. W końcu Wiki dowiedziała się o walce zaledwie kilka dni temu, a do tego nie przygotowywała się do pojedynku MMA i ma gorsze warunki fizyczne. Laluna jednak może szybko paść kondycyjnie, na czym zyska właśnie Jaroniewska, która sport uprawia od dawna. Na pewno będzie to ciekawe widowisko!

Wiki – Laluna, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Betclic
3,00
Wiki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1,28
Laluna
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Kursy na liczbe rund
Betclic
1,80
+1.5
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1,84
-1.5
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Wiki – Laluna, kto wygra walkę?

Przy okazji typów na walkę Wiki – Laluna warto jeszcze zerknąć na kursy wystawione na tę walkę. Mnożnik na Wiki to aż 3,00, podczas gdy na Lalunę wynosi 1,28. 75 procent osób stawia właśnie na drugą z tych zawodniczek, co nas nie dziwi biorąc pod uwagę argumenty podane wyżej. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że Laluna gorzej wypada pod kątem kondycyjnym, co może mieć wpływ na to starcie. Przy okazji zerknij, gdzie możesz obstawiać FAME MMA!

Typy na Wiki – Laluna

Jeżeli chodzi o typy na walkę Wiki – Laluna, to zamiast typować zakłady związane z rynkiem 1/2 stawiamy tutaj na liczbę rund. Laluna raczej nie znokautuje szybko Wiki, a ta będzie starała się grać na czas i zyskać przewagę dopiero pod koniec drugiej lub nawet w trzeciej rundzie. Powyżej 1,5 rundy po kursie 1.80 to bardzo ciekawa opcja i właśnie ją dodajemy na kupon. Pamiętaj, że rejestrując się w Betclic z naszym kodem dostaniesz bonus o wartości 200 PLN w postaci zakładu bez ryzyka, więc warto z tego skorzystać!
typy na wiki - laluna od betclic
fot. betclic

FAQ

Gdzie obstawię walkę Wiki z Laluną?

Walkę Wiki z Laluną będziesz mógł obstawić w Betclic!

Gdzie obejrzę walkę tych kobiet?

Starcie pomiędzy Wiką, a Laluną będziesz mógł obejrzeć w systemie PPV od FAME MMA.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze