Gdzie oglądać mecz Sevilla – Mallorca? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy niżej. Już dzisiaj Sevilla podejmie u siebie Mallorcę w ramach spotkań 36 kolejki La Ligi. Gospodarze są faworytami, ale ostatnio nie pokazali się najlepiej. Jak im pójdzie tym razem i czy gospodarzom uda się zatrzymać zespół z Andaluzji?
baner na sevilla - mallorca od superbet
fot. superbet

Sevilla – Mallorca, gdzie oglądać

Już dzisiaj o godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie Sevilla – Mallorca, czyli starcie dwóch ekip, które walczyć będą tutaj o bardzo ważne dla nich trzy punkty. Sevilla na koniec sezonu chce jeszcze polepszyć swoją sytuację w tabeli i wywalczyć wicemistrzostwo, a Mallorca walczy o utrzymanie. Obecnie ma 32 punkty i do bezpiecznej pozycji traci trzy oczka. Gdzie oglądać spotkanie Sevilla – Mallorca i czy będzie transmisja w TV? Niżej znajdziesz niezbędne informacje!

Sevilla – Mallorca, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Sevilla – Mallorca będzie puszczona w Eleven Sports 1. Jeżeli nie masz Elevenu, to sprawdź, jak działa Superbet TV, bo u tego bukmachera można oglądać spotkania La Ligi całkowicie za darmo. O szczegółach więcej przeczytasz niżej, gdzie właśnie o tym piszemy!

Sevilla – Mallorca, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z Superbetem możesz oglądać mecz Sevilla – Mallorca za darmo u tego bukmachera. Warunki, jakie musisz spełnić, żeby tak się stało, są akurat bardzo proste i wszystko tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Sevilla – Mallorca
Jeżeli nie jesteś przekonany do tego rozwiązania, to przeczytaj opinie o Superbet TV i poznaj wszystkie możliwości, jakie oferuje nam telewizja u tego bukmachera, a tych jest dość sporo!

Sevilla – Mallorca, transmisja online

Transmisja online z meczu Sevilla – Mallorca będzie dostępna w Superbet TV na stronie tego bukmachera, a także w aplikacji na smartfony. Nie trzeba więc spełniać jakiś wysokich wymagań, bo wystarczy mieć telefon z Androidem lub iOS i podłączenie do internetu. Zasady są więc bardzo proste, a dzięki szerokiej dostępności każdy może obejrzeć to starcie, nawet jeżeli jest w podróży, czy po prostu poza domem. Superbet TV świetnie działa na przenośnych urządzeniach, więc niczym nie musisz się martwić!

Sevilla – Mallorca, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Sevilla – Mallorca, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jeszcze zobaczył, jakie kursy na tę rywalizację wystawili bukmacherzy. Oferta od polskich operatorów również jest dość interesująca:
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 06:25.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Sevilla - Mallorca?

Spotkanie Sevilli z Mallorcą będziesz mógł obejrzeć w Superbecie!

O której Sevilla zagra z Mallorcą?

Sevilla zagra z Mallorcą już o godzinie 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze