Sevilla – Lens: kurs 300.00 na wygrany zakład 1X2 + 50 zł za SuperPrzewagę

Serio Ramos podczas spotkania Sevilli

Po wygraniu Ligi Europy, ekipa Sevilli ma ochotę namieszać w Champions League, w której zmagania zacznie od rywalizacji z Lens! Bukmacher Superbet przy okazji tego spotkania wyszedł do nowych graczy z piekielnie ciekawą promocją powitalną, w której obstawimy wynik spotkania po niespotykanym nigdzie indziej kursie 300.00! Jeżeli nie macie więc konta u tego bukmachera, sprawdźcie koniecznie poniższy tekst ze szczegółami oferty!

bonus 600 PLN za wygrany zakład 1X2 na LM

Sevilla – Lens to tylko jedno z ośmiu środowych spotkań w ramach 1. kolejki Ligi Mistrzów! Między innymi właśnie ten mecz objęty jest promocją, w ramach której możecie postawić zakład z rynku 1X2 po kursie 300.00 i w dodatku powalczyć o kolejne 50 PLN bonusu za SuperPrzewagę! Jest to świetna okazja, by zarejestrować się u tego bukmachera, a wszystkie szczegóły dotyczące promocji zamieszczam poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Sevilla – Lens.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 600 PLN w bonusie, a kolejne 50 PLN, jeśli w tym meczu pokryta zostanie SuperPrzewaga!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Co prawda Sevilla nie rozpoczęła sezonu najlepiej, jednak w poprzedniej kampanii wygrała przecież rozgrywki Ligi Europy! Jeżeli więc macie ochotę postawić na zwycięstwo Hiszpanów w starciu z Lens, warto właśnie teraz założyć konto w Superbet i zrobić to po promocyjnym kursie 300.00! Powodzenia i samych wygranych!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze