Sevilla – Juventus: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.05.2023

Federico Chiesa

Gdzie oglądać mecz Sevilla – Juventus? Jednym z dwóch rozgrywanych w czwartek półfinałów Ligi Europy będzie rywalizacja Sevilli z Juventusem. Jeśli masz ochotę obejrzeć to spotkanie, przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź, gdzie dostępna będzie transmisja live oraz stream online.

Sevilla – Juventus, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Sevillą a Juventusem odbędzie się 18 maja 2023 o godzinie 21:00 na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan. W pierwszym starciu tych drużyn padł wynik 1-1, więc sprawa awansu jest tutaj otwarta i czeka nas niezwykle emocjonująca rywalizacja. Jeśli chcesz ją prześledzić w TV, niestety transmisja nie będzie dostępna. Masz jednak możliwość, by skorzystać ze streamu live, o czym klika słów przeczytasz ciut niżej. Sprawdź przy okazji, jak wysokie zakłady bez ryzyka możesz znaleźć na Zagranie.com.

Sevilla FC
May 18, 2023
21:00
Juventus FC
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20:56, 18 maja 2023 20:56.

Sevilla – Juventus: transmisja i stream online za darmo

Sevillę z Juventusem możesz obejrzeć w internecie, a konkretnie w serwisie streamingowym Viaplay. Nie masz jeszcze dostępu do tej platformy i chciałbyś dowiedzieć się, jak oglądać mecze za jej pośrednictwem? Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Zarejestruj się w Viaplay z linku https://www.zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się
  3. Wykup subskrypcję
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Wybierz mecz i oglądaj w internecie na dowolnym urządzeniu
  6. Życzę przyjemnego oglądania!

Gdzie oglądać Sevilla – Juventus?

Mecz Sevilla – Juventus obejrzysz na żywo w serwisie Viaplay. Ogromną zaletą tej platformy jest to, że umożliwia ona oglądanie meczów nie tylko za pomocą smartfonu czy tabletu, lecz także telewizora z funkcją Smart TV. Dzięki temu Viaplay może z powodzeniem zastąpić Ci klasyczną telewizję. Jeżeli natomiast chciałbyś móc oglądać większą ilość meczów, korzystając z urządzenia mobilnego, sprawdź transmisje live dostępne u bukmacherów.

Obrazek w tle: fot. LiveMedia/SIPA USA/PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Sevilla - Juventus?

Sevillę z Juventusem obejrzysz w Viaplay.

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Sevilla - Juventus?

Pojedynek ten zostanie rozegrany 18 maja o 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze