Sevilla – Granada: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.05.2024

Sevilla - Granada gdzie oglądać

Sevilla – Granada: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W jednym z ostatnich niedzielnych spotkań w lidze hiszpańskiej do walki o kolejne punkty staną drużyny z dolnych rejonów tabeli. Gospodarze zajmują bowiem 13., a goście – 19. miejsce. Nie powinno jednak dziwić, że faworytem są podopieczni Quique Floresa. A jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Sevilla – Granada, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Sevilla – Granada gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Sevilla – Granada bez żadnych opłat? Jeśli szukasz darmowych transmisji z meczów piłkarskich, to najlepiej pod tym względem wygląda STS i to właśnie tam należy szukać najciekawszych streamów live. Znajdziesz tam spotkania z ligi niemieckiej, francuskiej czy hiszpańskiej. A co zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Sevilla – Granada i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Sevilla – Granada na żywo w TV

Opisywane starcie Sevilla – Granada będziesz mógł również obejrzeć w telewizji. Z taką opcją do swoich odbiorców wychodzi między innymi Eleven Sports i to właśnie tam znajdziesz nadchodzący, niedzielny pojedynek. Stacja ta oferuje również dostęp do kilku innych rozgrywek piłkarskich, jak Serie A czy Ligue 1. Natomiast potyczka pomiędzy Sevillą a Granadą odbędzie się w niedzielę, 5. maja o 21:00

Sevilla – Granada gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Sevilla – Granada będziesz mógł śledzić we wspomnianym STS. Bukmacher ten posiada jedną z lepiej rozwiniętych zakładek live na polskim rynku i nie powinno dziwić, że będziesz mógł zobaczyć tam opisywane starcie. A żeby oglądać mecze za darmo, wystarczy założyć konto i obstawić zakład do doby przed rozpoczęciem transmisji. Natomiast więcej informacji na temat tego gdzie oglądać La Liga znajdziesz oczywiście na naszej stronie internetowej.

Gdzie oglądać Sevilla – Granada?

Skoro poznałeś już potrzebne informacje na temat tego, gdzie oglądać Sevilla – Granada, to warto także przyjrzeć się bliżej temu, co oferują bukmacherzy w swoich transmisjach. Mianowicie każdy z nich posiada dostęp do przynajmniej kilku rozgrywek piłkarskich, ale nie tylko. Zobaczysz także spotkania NHL czy NBA, a także turnieje tenisowe czy mecze siatkarskie. Oczywiście – po założeniu konta gracza i spełnieniu podstawowych wymogów, możesz liczyć na zupełnie darmowe transmisje!

Zaloguj się aby dodawać komentarze