Sevilla – Celta Vigo: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.03.2024

Sevilla - Celta Vigo gdzie oglądać

Sevilla – Celta Vigo: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W niedzielne popołudnie odbędzie się pojedynek pomiędzy zespołami z dolnych rejonów tabeli. Gospodarze plasują się bowiem na 15. miejscu, a goście – na 17. Tym samym wydaje się, że zbliżające starcie powinno być bardzo zacięte i ciekawe do oglądania. A jeżeli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Sevilla – Celta Vigo, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Sevilla – Celta Vigo gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć pojedynek Sevilla – Celta Vigo za darmo? Transmisji live należy szukać między innymi u bukmacherów. Jednym z lepiej zaopatrzonych jest bez wątpienia Fortuna, gdzie znajdziesz streamy z meczów piłkarskich, ale też tenisowych czy hokejowych. A co trzeba zrobić, aby otrzymać dostęp do spotkań La Liga na żywo w Fortuna TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Żeby oglądać streamy z meczów musisz posiadać dodatni bilans konta depozytowego oraz postawić kupon w ciągu 7 dni do rozpoczęcia transmisji
  3. Znajdź mecz, który Cię interesuje w zakładce “Zakłady live” i oglądaj go za darmo

Sevilla – Celta Vigo na żywo w TV

Najbliższe starcie Sevilla – Celta Vigo, będziesz mógł śledzić również w TV. Standardowo już, mecze hiszpańskiej La Liga pokazuje w naszym kraju Canal+ Sport, gdzie możesz liczyć na dostęp do przynajmniej kilku meczów każdej kolejki. Ponadto znajdziesz tam mecze polskiej Ekstraklasy, więc jest tam co oglądać. A pojedynek pomiędzy Sevillą a Celtą odbędzie się w niedzielę, 17. marca o 14:00.

Sevilla – Celta Vigo gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Sevilla – Celta Vigo znajdziesz więc za darmo w aplikacji Fortuny. Bukmacher ten oferuje dobrze rozbudowana zakładkę na żywo, gdzie znajdziesz sporo pojedynków live. Wystarczy tak naprawdę spełnić tylko kilka podstawowych wymogów, jak postawienie kuponu i posiadanie środków na koncie gracza. To wystarczy, aby cieszyć się z najlepszych spotkań na żywo.

Gdzie oglądać Sevilla – Celta Vigo?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Sevilla – Celta Vigo, warto poznać także inne rozgrywki oferowane w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich posiada dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A więcej informacji na temat tego gdzie oglądać La Liga znajdziesz oczywiście na stronie Zagranie!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze