Sevilla – Cadiz: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online na żywo (29.04.2022)

Gdzie oglądać mecz Sevilla – Cadiz? Czy będzie transmisja w TV? Odpowiedź na te pytanie poznasz niżej, gdzie dokładnie to tłumaczymy. Cadiz na papierze jest mocnym underdogiem w starciu z Sevillą, ale na pewno będzie mogło poszukać tutaj swoich szans. Kto wygra to starcie? O tym przekonamy się późnym wieczorem!

baner na mecz sevilla - cadiz
fot. sts

Sevilla – Cadiz, gdzie oglądać

W La Lidze w ten weekend rozpocznie się 34 kolejka zmagań, w której dojdzie m.in. do meczu Sevilla – Cadiz. Gospodarze pomimo sporych osłabień, bo nie zagrają m.in. Suso, Corona, Martial, czy Mir i tak są sporymi faworytami. Pod każdym calem jest to o wiele lepsza ekipa niż Cadiz, więc nic dziwnego, że wiele osób na nią stawia. Kto wygra to spotkanie i dopiszę sobie trzy punkty na swoje konto? Odpowiedź na to pytanie poznamy wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać mecz tych ekip!

Sevilla – Cadiz, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Sevilla – Cadiz będzie do obejrzenia m.in. w Canal+ Sport 5. Ta stacja pokaże starcie tych ekip, ale żeby mieć do niej dostęp musisz mieć wykupiony pakiet sportowy na w abonamencie kablówki. Możesz jednak skorzystać z alternatywnych rozwiązań, takich jak np. STS, która gwarantuje Ci dostęp do streamu. Więcej o tym piszemy niżej.

Sevilla – Cadiz, transmisja za darmo

Transmisja za darmo z meczu Sevilla – Cadiz jest w zasadzie na wyciągnięcie ręki. Wszystko dzięki bukmacherowi STS. Ten zapewni Ci darmową możliwość oglądania tej rywalizacji. Wszystko jest bardzo proste i tutaj o tym piszemy:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny kupon
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz

Przy okazji zerknij na nasze typy bukmacherskie i grając razem z nimi zwiększ swoje emocje z oglądania spotkania tych ekip!

Sevilla – Cadiz, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Sevilla – Cadiz przez internet? Transmisja online z tego starcia będzie pokazana także w aplikacji na telefony od STS, w której możesz obejrzeć tę rywalizację. To świetne rozwiązanie, nad którym warto się zastanowić, jak nie masz dostępu do standardowych sposobów.

Sevilla – Cadiz, kursy bukmacherskie

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Sevilla – Cadiz, to możesz jeszcze zerknąć na to, jakie są kursy u bukmacherów. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, ale czy przekują to w zwycięstwo?

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Sevilla - Cadiz?

Rywalizację Sevilli z Cadiz będziesz mógł obejrzeć w STS TV!

O której Sevilla zagra z Cadiz?

Spotkanie Sevilla - Cadiz zaplanowano na godzinę 21:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze