Sevilla – Arsenal: bonus 300 zł za wygrany zakład 1X2 + 50 zł za SuperPrzewagę

Piłkarze Arsenalu po zdobyciu gola

Rywalizacja w grupie B Ligi Mistrzów jest szalenie zaciekła i ciekawa, a w jej ramach Sevilla zmierzy się we wtorek z Arsenalem. Jeżeli macie ochotę obstawić to starcie, a dotychczas nie posiadaliście konta u bukmachera Superbet, to teraz jest doskonała okazja, by to zmienić i zagrać swój typ po kursie 150.00! W jaki dokładnie sposób działa ta promocja? Zapraszam do sprawdzenia szczegółów w poniższym tekście!

baner promo Superbet

Spotkanie Sevilli z Arsenalem zapowiada się bardzo interesująco i z pewnością warto będzie obstawić jakiś zakład na ten mecz. Bukmacher Superbet przy tej okazji wyszedł do nowych graczy z bardzo ciekawą ofertą, w ramach której, grając zakład na to starcie, możecie zgarnąć dodatkowe 300 PLN bonusu! Jeżeli do tej pory nie mieliście więc konta u wspomnianego operatora, to warto założyć je właśnie teraz i skorzystać z okazji w następujący sposób:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Sevilla – Arsenal.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie, a kolejne 50 PLN, jeśli w tym meczu pokryta zostanie SuperPrzewaga!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Pomimo ostatniej porażki z Lens, to Arsenal zdaje się być faworytem opisywanej batalii. Niezależnie od tego, jaki macie pogląd na to spotkanie, możecie obstawić dowolny zakład z rynku 1X2 po kursie 150.00, a podobnej okazji próżno szukać u innych bukmacherów. Zachęcam zatem do korzystania z promocji i życzę samych trafionych kuponów!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze