Serbia – Węgry: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.09.2023

Filip Kostic

Gdzie oglądać mecz Serbia – Węgry? W czwartkowy wieczór w Belgradzie odbędzie się mecz Serbów z Węgrami w eliminacjach Euro 2024. Jeśli interesuje Cię obejrzenie tego starcia, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Serbia – Węgry, transmisja na żywo w TV

Starcie Serbów z Węgrami w ramach eliminacji Euro 2024 odbędzie się 7 września 2023 o godzinie 20:45 na stadionie Rajko Miticia w Belgradzie. Zdaniem bukmacherów faworytami tego pojedynku będą gospodarze, lecz jak na razie jedni i drudzy mają identyczny dorobek siedmiu oczek i zajmują dwa pierwsze miejsca w grupie, więc należy spodziewać się tutaj sporej ilości walki. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz w TV, jego transmisję znajdziesz w Polsat Sport Premium 2.

Serbia – Węgry: transmisja i stream online za darmo

Jeśli chcesz obejrzeć ten pojedynek przez internet, to taką możliwość stwarza Polsat Box Go. Jest to platforma, która oferuje stream online wszystkich meczów eliminacji UEFA Euro 2024. Oprócz tego obejrzysz również mecze Ligi Mistrzów UEFA, a także rywalizację na naszym krajowym podwórku w ramach 1. ligi.

Gdzie oglądać Serbia – Węgry?

Mecz Serbia – Węgry obejrzysz w Polsat Box Go. Jeżeli chciałbyś przeżywać jeszcze większe emocje związane z tym spotkaniem, skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 1200 PLN w forBET! Załóż konto z kodem ZAGRANIE, obstaw swoje pierwsze typy i odbierz zwrot, gdy nie wejdą! Życzę powodzenia i samych pozytywnych emocji podczas oglądania meczu! Sprawdź przy okazji, którzy polscy bukmacherzy oferują zakłady live.

Obrazek w tle: fot. Pedja Milosavljevic/SIPA/SIPA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze