Gdzie oglądać mecz Serbia – Słowenia? Jeżeli się nad tym zastanawiasz, to dobrze się składa, ponieważ niżej o tym piszemy. Serbowie podejdą do tej rywalizacji jako faworyci, ale czy wykorzystają swoje atuty i zdobędą trzy punkty? Na pewno warto będzie obejrzeć to spotkanie, bo zapowiada się na dobre widowisko!

baner na fuksiarza od polsat box go
fot. fuksiarz

Serbia – Słowenia, gdzie oglądać

W niedzielę w Lidze Narodów dojdzie do meczu Serbia – Słowenia, który warto będzie obejrzeć, bo zapowiada się to na ciekawą rywalizację. Serbowie są tutaj faworytami, ale to wcale nie oznacza, że Słowenia nie ma szans. Wbrew pozorom możemy być świadkami dobrego widowiska, które warto będzie obejrzeć. O tym, gdzie oglądać mecz Serbia – Słowenia więcej piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje.

Serbia – Słowenia, transmisja na żywo w TV

Transmisję w TV z meczu Serbia – Słowenia obejrzysz w Polsat Sport oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go. Jeżeli nie masz którejś z tych opcji, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość, gdyż to spotkanie będziesz mógł obejrzeć za darmo w Polsat Box Go, ale najpierw musisz odebrać voucher na tę platformę, który przygotowaliśmy razem z Fuksiarzem. Więcej informacji o tym znajdziesz niżej!

Serbia – Słowenia, transmisja za darmo

Jak więc odebrać voucher do Polsat Box Go i oglądać mecz stream online z meczu Serbia – Słowenia za darmo? To akurat jest dość proste, bo wystarczy zarejestrować się w Fuksiarzu z naszego linku i spełnić jeden warunek, czyli wpłacić co najmniej 50 PLN na swoje konto gracza (tymi środkami możesz normalnie obstawiać u bukmachera i w ten sposób np. zwiększyć swoje emocje z oglądania), a następnie wystarczy już odebrać voucher do Polsatu.

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać minimum 50 PLN
  3. Odbierz voucher

Pamiętaj, że u bukmacherów możesz odebrać zakład bez ryzyka i grając razem z nim zwiększysz swoje emocje z oglądania, a jednocześnie nie będziesz się martwił o jego wynik!

Serbia – Słowenia, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać transmisję online z Serbia – Słowenia w TV, to zapewne zastanawiasz się także, czy będzie stream online w internecie? To spotkanie można odpalić także w przeglądarce oraz w aplikacji na telefony, a więc masz kilka opcji, z których warto skorzystać. Jedyne czego potrzebujesz jeszcze, to stałego i stabilnego podłączenia do internetu, co jest niezbędne.

Serbia – Słowenia, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu Serbia – Słowenia warto jeszcze sprawdzić, jakie są kursy u bukmacherów. Operatorzy dają nieco większe szanse Serbom, ale przecież Słowenia na pewno może tutaj poszukać swoich szans.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 01:50.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Serbia - Słowenia?

Spotkanie Serbii ze Słowenią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Serbia zagra ze Słowenią?

Serbia zmierzy się ze Słowenią już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze