Gdzie oglądać mecz Serbia – Norwegia? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć na platformie od Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do niej. Co wtedy możesz zrobić? Najlepiej będzie skorzystać m.in. z Polsat Box Go, a razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy. Szczegóły znajdziesz niżej!

fuksiarz, polsatbox

Serbia – Norwegia, gdzie oglądać

W lidze B Ligi Narodów dojdzie dzisiaj do spotkania Serbia – Norwegia, czyli starcia dwóch średnich, europejskich drużyn, które walczą o pierwsze punkty w tych rozgrywkach. Norwegia teoretycznie posiada lepszych zawodników, ale czy to wykorzysta? Odpowiedź poznamy późnym wieczorem, kiedy to te drużyny zmierzą się ze sobą. Już teraz możesz jednak sprawdzić, gdzie oglądać spotkanie Serbii z Norwegią!

Serbia – Norwegia, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Serbia – Norwegia w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, bo pozwoli Ci na obejrzenia nie tylko tej rywalizacji, ale także innych dostępnych przez najbliższe 30 dni. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w kolejnym akapicie, gdzie dokładnie tłumaczymy, jak możesz odebrać taki voucher.

Serbia – Norwegia, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Serbia – Norwegia, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem, bo dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

Dzięki zakładom bez ryzyka możemy obstawiać bez martwienia się o wynik spotkania. Z całą pewnością warto będzie obejrzeć starcie pomiędzy tymi zespołami, a jak chcesz mieć większe emocje, to skorzystaj z aplikacji od bukmacherów i obstaw jakiś zakład!

Serbia – Norwegia, transmisja online

Transmisja online z meczu Serbia – Norwegia będzie dostępna w aplikacji mobilnej od Polsat Box Go. To świetne rozwiązanie dla osób, które np. są w podróży, a chcą obejrzeć to starcie. Jak już wiesz, gdzie oglądać mecz Serbia – Norwegia, to sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie dali nam do obstawienia polscy operatorzy zakładów bukmacherskich.

Serbia – Norwegia, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów faworytem tutaj jest Norwegia, ale różnica w kursach nie jest tak duża, jak mogłoby się wydawać. Kto tutaj sięgnie po komplet punktów i zapewni sobie dobry start w Lidze Narodów?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 czerwca 2022 20:39.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Serbia - Norwegia?

Mecz Serbii z Norwegią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Serbia zagra z Norwegią?

Serbia zmierzy się z Norwegią już o godzinie 20:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze