Gdzie obejrzeć mecz Senegal – Zimbabwe? Właśnie tego dowiesz się z poniższego artykułu. W poniedziałek rozegrane zostaną kolejne spotkania w ramach Pucharu Narodów Afryki. Faworytem bukmacherów są gospodarze, którzy pod wieloma aspektami wypadają znacznie lepiej niż goście. Kto tutaj zgarnie pierwsze zwycięstwo?

Senegal – Zimbabwe – gdzie oglądać dzisiaj?

Gdzie oglądać dzisiaj mecz Senegal – Zimbabwe? Będziesz mógł to zrobić chociażby w STS. Jednak, aby dostać taką możliwość, to musisz spełnić kilka warunków. Niżej dokładnie tłumaczymy zasady, jakie musisz spełnić, żeby móc odpalić to starcie. Nie będzie to może hit pierwszej kolejki, ale na pewno zawodnicy Senegalu oraz Zimbabwe zapewnią nam dobre widowisko. Obie te ekipy stawiają na ofensywę.

Senegal – Zimbabwe: za darmo w internecie

Jak oglądać za darmo w internecie mecz Senegal – Zimbabwe? Zrobisz to m.in. w STS, u którego jednak trzeba mieć zagrany jakikolwiek kupon w ostatnim czasie. Szczegóły tłumaczymy niżej.

Senegal – Zimbabwe: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

W STS TV mecz Senegal – Zimbabwe będziesz mógł obejrzeć, jak zalogujesz się na konto i zagrasz dowolny kupon za nie mniej niż 2 PLN. Jeżeli nie masz jeszcze swojego profilu, to pamiętaj, że tutaj możesz go założyć:

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj BEZ RYZYKA dowolny kupon za co najmniej dwa złote
  5. Oglądaj mecz

baner sts tv

Senegal – Zimbabwe: stream na żywo online

Gdzie obejrzę stream online ze spotkania Senegal – Zimbabwe? Będziesz mógł to jeszcze zrobić m.in. w aplikacji mobilnej od STS. Wyżej masz instrukcję, jak uzyskać dostęp, po przeprowadzonych czynnościach zaloguj się na konto w aplikacji i przejdź do TV!

Senegal – Zimbabwe: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Senegal – Zimbabwe, to sprawdź jeszcze, jakie kursy na to starcie wystawili polscy operatorzy. Wśród proponowanych zakładów są też m.in. te na rynek 1X2. Jak to dokładnie wygląda?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 sierpnia 2022 22:09.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Senegal - Zimbabwe?

Spotkanie Senegalu ze Zimbabwe będziesz mógł obejrzeć m.in. w STS.

O której Senegal zagra z Zimbabwe?

Senegal zagra ze Zimbabwe już o godzinie 14:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze