Senegal – Wybrzeże Kości Słoniowej: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.01.2024

Senegal - WKS gdzie oglądać

Senegal – Wybrzeże Kości Słoniowej: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W poniedziałkowy wieczór czekają nas ogromne emocje w Pucharze Narodów Afryki. Do walki o ćwierćfinał staną drużyny, które przed turniejem wskazywane były w roli faworytów do ostatecznego triumfu. Mimo wszystko wydaje się, że Mane i spółka powinni poradzić sobie z gospodarzem turnieju. Ale jak będzie? Jeśli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Senegal – WKS, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Senegal – Wybrzeże Kości Słoniowej gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Senegal – WKS? Tak naprawdę próżno szukać transmisji z PNA w telewizji, bowiem żadna ze stacji nie wykupiła praw do pokazywania tego turnieju. Pozostaje więc szukać transmisji z tego, ale i wszystkich innych spotkań tychże rozgrywek w sieci. Z taką opcją wychodzą oczywiście bukmacherzy, u których można spodziewać się streamu live. A pojedynek pomiędzy opisywanymi zespołami odbędzie się w poniedziałek, 29. stycznia o 21:00.

Senegal – Wybrzeże Kości Słoniowej gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Senegal – WKS będzie więc dostępny bez żadnych opłat jedynie u bukmacherów. Najlepiej pod względem transmisji bukmacherskich wypada w Polsce STS i to właśnie tam należy szukać spotkań PNA. Znajdziesz tam również spotkania z ligi niemieckiej, francuskiej czy hiszpańskiej. A co zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Senegal – WKS i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Gdzie oglądać Senegal – Wybrzeże Kości Słoniowej?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Senegal – WKS, to dobrze jest zwrócić uwagę także na to, co oferują inni bukmacherzy w swoich transmisjach na żywo. W końcu niemal każdy z nich posiada prawa do transmitowania przynajmniej kilku różnych lig piłkarskich z Europy. Zalicza się do nich chociażby Serie A, Ligue 1, Bundesliga, Eredivisie czy La Liga. To jednak nie wszystko, bowiem będziesz mógł śledzić spotkania z NBA czy NHL, a także i wielu innych ciekawych spotkań tenisowych czy siatkarskich, więc jest co oglądać i przede wszystkim – zupełnie za darmo.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze