Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Senegal – Egipt:? Jak tak, to dobrze się składa, bo właśnie to tłumaczymy niżej. Gospodarze podejdą do tej rywalizacji jako faworyci, ale swoje atuty muszą jeszcze przekuć w trzy punkty. Drużyna Salaha ma jeden gol zaliczki przed rewanżem, ale teraz zagra na wyjeździe, co komplikuje jej sytuację.

 

Senegal – Egipt, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Senegal – Egipt? To spotkanie zostanie pokazane m.in. w Viaplay, a więcej o tym piszemy niżej. Senegal do starcia z Egiptem podejdzie jako faworyt. Zagra u siebie, a do tego w kwalifikacjach do mistrzostw świata wyglądał dotychczas solidnie. Gospodarze nie mogą jednak pozwolić sobie na zlekceważenie rywali i muszą wyjść na to starcie w pełni skoncentrowani. Egipt zagra na obcym terenie, a do tego jeszcze nie wiadomo, w jakim składzie wyjdzie. Samo to już jest sporym problemem dla ekipy Salaha, a do tego trzeba się zmierzyć z bardzo wymagającym rywalem. Kto sięgnie po zwycięstwo i awansuje dalej?

Senegal – Egipt, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Senegal – Egipt będzie puszczona w Viaplay. Ta platforma ma swoją aplikację na telewizory, w której możesz obejrzeć to starcie. Te z kolei rozpocznie się o godzinie 19:00, więc jeszcze zostało trochę czasu, żebyś mógł poznać sposób na odebranie darmowych 30 dni do Viaplay i oglądanie za darmo meczu Senegal – Egipt!

Senegal – Egipt, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z Viaplay możesz oglądać za darmo mecz Senegal – Egipt. Jest to możliwe gdy założysz konto z naszego baneru. Wtedy otrzymasz darmowe 30 dni i na wyciągnięcie ręki masz wszystkie starcia afrykańskich kwalifikacji do mistrzostw świata. Opcji jest więc sporo i na pewno warto rozważyć takie rozwiązanie!

  1. Załóż konto klikając baner (znajduje się wyżej) lub z tego linku: https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Oglądaj mecz Senegal – Egipt

Senegal – Egipt, transmisja online

Transmisja online z meczu Senegal – Egipt będzie pokazana m.in. w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej od Viaplay. To świetne rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, jeżeli chce się odpalić spotkanie tych ekip. Pamiętaj też, że typy bukmacherskie od Zagranie możesz wykorzystać na starcia z kwalifikacji do MŚ i tym samym zwiększysz swoje emocje z oglądania!

Senegal – Egipt, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się mecz Senegal – Egipt, to możesz jeszcze sprawdzić, jakie szanse na zwycięstwo mają obie te ekipy. Zdaniem bukmacherów zwyciężyć powinni tutaj gospodarze, ale czy to się przełoży na spotkanie i faktycznie tak będzie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 05:57.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Senegal - Egipt?

Starcie Senegalu z Egiptem będziesz mógł obejrzeć m.in. w Viaplay!

O której Senegal zagra z Egiptem?

Senegal zmierzy się z Egiptem już o godzinie 19:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze