Sassuolo – Torino: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.02.2024

Nicola Vlasic, Gianmarco Ferrari

Gdzie oglądać mecz Sassuolo – Torino? W sobotni wieczór rozegrany zostanie mecz Sassuolo z Torino w ramach 24. kolejki Serie A. Chcesz obejrzeć ten mecz? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream.

Sassuolo – Torino, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Sassuolo a Torino odbędzie się w sobotę o godzinie 20:45 na Mapei Stadium w Reggio Emilii. Gospodarze, który przez kilka ostatnich sezonów byli ligowymi przeciętniakami, teraz walczą o utrzymanie, więc trudno postrzegać ich jako faworytów nadchodzącego starcia. Kto będzie tutaj górą? Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz, transmisję TV znajdziesz w Eleven Sports 2. Zobacz przy okazji, gdzie oglądać mecze Serie A w internecie.

Sassuolo – Torino: transmisja i stream online za darmo

Stream online tego pojedynku możesz znaleźć w STS. U tego bukmachera możesz śledzić transmisje internetowe meczów, jeśli jesteś aktywnym graczem. Jakie są warunki korzystania ze streamów w ramach STS TV? Zobacz:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw kupon i oglądaj mecze w STS TV przez następne 24h
  4. Graj regularnie i ciesz się stałym dostępem do streamów
  5. Życzę miłego oglądania!

Gdzie oglądać Sassuolo – Torino?

Mecz pomiędzy Sassuolo a Torino możesz prześledzić w STS TV. Bukmacher ten pozwala swoim graczom na śledzenie meczów w apce mobilnej pod warunkiem regularnej gry, a do rozgrywek, które możesz oglądać za jego pośrednictwem oprócz Serie A należą jak choćby Bundesliga, La Liga, Ligue 1 oraz kilka innych ciekawych lig europejskich. Zachęcam zatem do korzystania z STS TV, jak również do odebrania zakładu bez ryzyka do 100 PLN, który przysługuje nowym graczom. Aby z niego skorzystać, załóż konto z naszym kodem, zagraj pierwszy kupon i odbierz zwrot na depozyt, jeśli przegrasz.

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Alberto Gandolfo/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze