Sassuolo – Atalanta: kurs 300,00 na dowolny zakład 1X2

Muriel po zdobytym golu

Pierwsza kolejka włoskiej Serie A wiąże się z wieloma ciekawymi zestawieniami, ale również z bardzo interesującą promocją od bukmachera Superbet! Z okazji startu sezonu we Włoszech bukmacher ten zaoferował możliwość obstawienia zwycięzcy dowolnego meczu po kursie 300.00! Dotyczy to również meczu Sassuolo – Atalanta, a więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

baner na zasilacz Serie A Superbet

Jednym z najciekawszych meczów pierwszej kolejki Serie A będzie rywalizacja Sassuolo – Atalanta. Jeśli przy okazji tego starcia macie swojego faworyta i chcecie zagrać zwycięstwo dowolnej ekipy, to standardowy kurs możecie zamienić na przelicznik w wysokości 300.00! Podobna okazja prędko się nie zdarzy, a wszystkie szczegóły wzięcia udziału w promocji znajdziecie poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Sassuolo – Atalanta (1. kolejka Serie A).
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 600 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Faworytami omawianej batalii 1. kolejki Serie A wydają się być piłkarze Atalanty, którzy dysponują silniejszym składem, a podczas okresu przygotowawczego radzili sobie znakomicie! Jeśli jesteście podobnego zdania, to zachęcam do skorzystania z promocji i obstawienia triumfu Atalanty po kursie 300.00! Oczywiście możecie pójść pod prąd i zagrać remis lub wygraną Sassuolo po identycznym przeliczniku. Powodzenia i wysokich wygranych!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze