Sarius – Wrzosek typy i kursy znajdziesz niżej. Polski raper zmierzy się z profesjonalnym zawodnikiem Wrzoskiem. Obaj panowie mają sporo do udowodnienia tutaj i muszą pokazać swoje umiejętności. Walka będzie w boksie, ale to wcale nie oznacza, że Golling nie ma szans z Wrzoskiem, ponieważ wcześniej ćwiczył ten sport!

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

Sarius – Wrzosek typy

Typy na walkę Sariusa z Wrzoskiem znajdziesz niżej, gdzie dokładnie pokazujemy, co warto zagrać. Popularny raper zmierzy się na FAME MMA 15 ze znanym zawodnikiem sportów walki. Naturalnie to Polish Zombie jest tutaj faworytem, co akurat nas nie dziwi. W końcu posiada o wiele większe doświadczenie niż Golling, ale trzeba pamiętać, że Sarius wcześniej trenował boks, więc co nieco też na pewno potrafi.

Sarius – Wrzosek kursy bukmacherskie

Chcesz poznać ciekawe kursy na walkę Sariusa z Wrzoskiem? Jeżeli tak, to trafiłeś w dobre miejsce, bo właśnie o tym piszemy dzisiaj. Popularny i szeroko znany raper ma tutaj mniejsze szanse na sukces, ale być może nas czymś zaskoczy. Jak prezentują się same mnożniki w Betclic?

Sarius – Wrzosek: zapowiedź walki

Walka Sariusa z Wrzoskiem prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 23:00. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak będą przebiegać poprzednie pojedynki, ale możemy szacować, że mniej więcej w tych godzinach zawodnicy wyjdą do oktagonu. Między nimi nie ma większego konfliktu i bardziej jest to “sportowe” starcie. Odbędzie się ono w boksie, a nie MMA, a do tego jeszcze obaj zawodnicy wcześniej ćwiczyli ten sport.

Sarius – Wrzosek: kto wygra?

Nasz typ na walkę Sariusa z Wrzoskiem na wygraną jest skierowany w stronę Polish Zombie. Marcin ma większe doświadczenie, nieco lepsze warunki fizyczne i przede wszystkim nie może sobie pozwolić na porażkę z debiutantem. To argumenty, które sprawiają, że kurs na niego wynosi zaledwie 1.18, co jest średnią opcją do dodania na kupon, ale jak szukasz innych propozycji na FAME MMA 15 na rynek 1/2, to sprawdź ten artykuł –> https://zagranie.com/fame-mma-15-typy-kursy-26-08-2022/

baner-famemma-betclic-dubiel-blonsky

Typy na walkę Sarius – Wrzosek

Szukasz typów na Sarius – Wrzosek? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś, ponieważ właśnie je przygotowaliśmy dla Ciebie. Oferta Betclica nas nie rozpieszcza, ale warto tutaj zerknąć na zakład na to, że Sarius będzie liczony. Kurs wynosi aż 3.00, więc daje nam to bardzo duże value, można to spokojnie zagrać jako singla, a dzięki bonusom powitalnym możesz to obstawić bez ryzyka do 200 PLN! Boks to na pewno format, który sprzyja Sariusowi, ale przecież Wrzosek to profesjonalista i nie pozwoli sobie na porażkę z debiutantem, a co więcej, myślę, że postara się szybko zakończyć temat i doprowadzi go do liczenia.

Betclic
3.00
Sarius będzie liczony

fot. pressfocus

FAQ

Gdzie obstawiać walkę Sariusa z Wrzoskiem?

Walkę Sariusa z Wrzoskiem będziesz mógł obstawić w Betclic!

Kto jest faworytem w tym pojedynku?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Wrzosek!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze