Gdzie oglądać walkę Sarius – Wrzosek? Odpowiedź na to pytanie poznasz niżej. Na pewno warto będzie odpalić tę rywalizację, ponieważ zapowiada się nam tutaj na dobre widowisko. Profesjonalny zawodnik sportów walki zmierzy się ze znanym raperem. Który z nich wygra ten pojedynek?

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

Sarius – Wrzosek, gdzie oglądać?

Na FAME MMA 15 ponownie zobaczymy w oktagonie Marcina Wrzoska, który zmierzy się z Sariusem. Polish Zombie to naturalnie faworyt w tym pojedynku, ale to wcale nie oznacza, że Sarius jest bez szans. Z całą pewnością Marcin musi się z nim liczyć, ponieważ formuła to boks, a to sprawia, że może będziemy świadkami niespodzianki. Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać to starcie? To przeczytaj poniższy tekst!

Zarejestruj się w Betclic z kodem ZAGRANIE i graj bez ryzyka zakłady związane z FAME MMA 15!

Sarius – Wrzosek, godzina walki

Dokładna godzina walki Sariusa z Wrzoskiem nie jest znana, ale szacuje się, że będzie to około godziny 23:00. Patrząc na poprzednie gale tej federacji, to zdecydowanie możemy odnieść wrażenie, że tym razem właśnie w okolicach 23 rozpocznie się starcie streamerów.

Sarius – Wrzosek, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Sarius – Wrzosek? Sporo fanów zastanawia się, gdzie oglądać starcie tych zawodników w telewizji. Tutaj mamy jednak złą wiadomość, gdyż żadna telewizja nie podjęła współpracy z FAME MMA i nie będzie można obejrzeć tej rywalizacji na dużym ekranie w inny sposób, niż podpięcie laptopa lub przerzucenie obrazu z telefonu.

Sarius – Wrzosek, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo walkę Sarius – Wrzosek? Jeżeli chodzi o legalne rozwiązania, to takiej możliwości nie dostaniesz nigdzie. Należy wykupić PPV na stronie FAME MMA, a cena wynosi 32 PLN w przypadku najoptymalniejszego pakietu. W innych miejscach niż oficjalny system PPV, transmisja online z walki Sarius – Wrzosek będzie nielegalna.

Stream z walki Sarius – Wrzosek

Stream online z walki Sarius – Wrzosek najlepiej będzie odpalić na stronie FAME MMA. Wtedy ma się gwarancję dobrej jakości oraz tego, że obejrzy się starcie tych zawodników bez żadnych przeszkód. Już od kilku gal strona FAME MMA działa bez zarzutu i można oglądać walki w dobrej jakości i bez rozłączania ze stroną, co jest mocnym atutem!

fot. pressfocus

FAQ

Gdzie oglądać walkę Sarius - Polish Zombie?

Walkę Sariusa z Polish Zombie będziesz mógł obejrzeć w FAME MMA TV.

O której Sarius powalczy z Wrzoskiem?

Start tego pojedynku przewidziany jest na 23:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze