Sandecja – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.11.2022

Piłkarze Wisły po porażce

Gdzie oglądać Sandecja – Wisła Kraków? Jednym z najciekawszych spotkań 18. serii gier w Fortuna 1. Lidze będzie rywalizacja Sandecji Nowego Sącza z krakowską Wisłą. Spotkanie to przyciągnie przed ekrany nie tylko wiernych fanów Białej Gwiazdy – jeśli Wy również macie ochotę zobaczyć to spotkanie na żywo w TV, to z poniższego tekstu dowiecie się wszystkiego na temat dostępnych transmisji i streamów. Zapraszam do sprawdzenia.

Jak już wspomniałem we wstępie, spotkanie Sandecji z Wisłą to bardzo ciekawie zapowiadające się zawody 18. kolejki Fortuna 1. Ligi! Mecz ten będzie można zobaczyć na żywo, a to dzięki pakietowi Polsat Box Go! Jak zdobyć do niego dostęp i zobaczyć omawiane starcie na żywo?

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  4. W tym czasie zagraj jakikolwiek kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  6. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu

Fuksiarz, polsatbox

Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Sandecji z Wisłą Kraków odbędzie się już 13. listopada, o godzinie 12:40. Transmisję na żywo w TV znajdziecie na kanale Polsat Sport, zaś jeśli nie macie tego programu w swoim abonamencie, to zdecydowanie warto skorzystać z naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz i zarejestrować się w Polsat Box Go! Zaproszę Was również do sprawdzenia naszych tekstów i typów na mecze Mistrzostw Świata w Katarze!

Sandecja – Wisła Kraków: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem, transmisję meczu Sandecji z Wisłą znajdziecie w serwisie Polsat Box Go, a rejestrując się z naszego linku, prócz dostępu do owego portalu, otrzymacie również szereg ciekawych bonusów od Fuksiarza, za które możecie obstawić mecze Fortuna 1. Ligi! Jeśli nie macie pomysłu na zagranie typów na omawiane starcie, to na naszej stronie znajdziecie analizę i najlepsze zakłady na mecz Sandecji z Wisłą!

Gdzie oglądać Sandecja – Wisła Kraków?

Pakiet Polsat Box Go to znakomita oferta dla osób, lubiących oglądać najciekawsze spotkania piłkarskie w przeróżnych miejscach! Owy serwis oferuje bowiem wiele możliwości obejrzenia transmisji – do tych zaliczają się streamy online na smartfonie z systemem IOS lub Android, ale także transmisje na komputerze, czy laptopie, czy wreszcie na telewizorze z funkcją SMART! Jak więc widzisz, Polsat Box Go ma cały szereg możliwości oglądania meczów Fortuna 1. ligi i nie tylko!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze