Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 22.11.2021

zawodnik widzewa

Już dzisiaj zawodnicy Sandecji Nowy Sącz zmierzą się z Widzewem Łódź. Dla obu ekip będzie to dość ważne starcie, bowiem te chciałyby wrócić do Ekstraklasy. Trzeba jednak pamiętać, że konkurencja jest silna. Zdaniem bukmacherów starcie tych drużyn ma być wyrównane i trudno tutaj wskazać faworyta przed startem rywalizacji. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz Sandecji z Widzewem i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV i streamie online!

Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź – gdzie oglądać dzisiaj?

W poniedziałek dokończona zostanie 18 kolejka pierwszej ligi. W jednym ze spotkań zawodnicy Sandecji Nowy Sącz podejmą na własnym stadionie Widzew Łódź. Sandecja teoretycznie powinna mieć nieco większe szanse, bo zagra u siebie, ale jednak w praktyce wiemy, że Widzew jest w dobrej formie. Bukmacherzy uważają, że tutaj trudno wskazać faworyta i może to mieć przełożenie na samo spotkanie.

Takie mecze dobrze się ogląda obstawiając, a jak nie wiesz, gdzie to zrobić, to sprawdź opinie o Fuksiarzu. U tego operatora możesz zgarnąć voucher na 30 dni do Polsat Box Go, gdzie obejrzysz za darmo spotkanie Sandecji z Widzewem!

Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź: gdzie oglądać za darmo?

Czy da się mecz Sandecji z Widzewem obejrzeć za darmo? Spotkanie tych ekip będzie pokazywane jedynie w Polsat Box Go, a to oznacza, że musisz zapłacić za dostęp. Możesz też spróbować nasze sposobu podanego niżej, z którym dostaniesz voucher na tę platformę!

Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Co trzeba zrobić, żeby obejrzeć w TV mecz Sandecji z Widzewem? Odbierz voucher do Polsat Box GO! Przygotowaliśmy specjalną instrukcję, krok po kroku, jak to zrobić:

  1. załóż konto z tego miejsca: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. zweryfikuj konto i zagraj z cashbackiem dowolny kupon w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz voucher na 40 PLN do Polsat Box Go
  5. wykorzystaj go i pobierz aplikację na TV
  6. oglądaj tam mecz

fuksiarz polsat box go baner

Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź: stream na żywo online

Stream online z meczu Sandecji z Widzewem dobrze będzie odpalić właśnie na Polsat Box Go. Ta platforma pokazuje transmisje poprzez internet, więc wystarczy, że będziesz miał do niego dostęp i użyjesz komputera lub aplikacji w telefonie.

Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź: zapowiedź meczu

Spotkania na zapleczu Ekstraklasy obfitują zazwyczaj w wiele goli. Tak też powinno być tym razem, bo zarówno Sandecja, jak i Widzew nastawione są na zdobywanie bramek. Gospodarze teoretycznie powinni mieć trochę prościej, ale wiemy, że w praktyce to nie zawsze tak wygląda. Pamiętaj, żeby sprawdzić opinie o Fuksiarzu i grając u tego bukmachera zwiększ swoje emocje z oglądania.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Sandecji z Widzewem?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Sandecja zagra z Widzewem?

Mecz Sandecji z Widzewem zaplanowany został na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze