Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice? Czy będzie transmisja w TV? Spotkanie tych ekip odpalisz w Polsat Box Go. Na pewno warto będzie się nad tym zastanowić, bo rywalizacja tych ekip na papierze wygląda na bardzo ciekawą. Sandecja jest faworytem, ale czy to wykorzysta i wygra to spotkanie?

fuksiarz, polsatbox

Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice, gdzie oglądać

Dzisiaj w 1 lidze dojdzie do starcia Sandecji Nowy Sącz z Puszczą Niepołomice. Rywalizacja tych drużyn na papierze wygląda na bardzo ciekawą. Gospodarze są faworytami, jednak nie zawsze w tym sezonie potrafili to wykorzystać. Puszcza na pewno spróbuje tutaj zdobyć komplet punktów, żeby oddalić się od strefy spadkowej. To jednak wcale nie będzie takie proste zadanie dla niej. Kto wygra to starcie? Tego dowiemy się już dzisiaj, a pamiętaj, że będziesz mógł je obejrzeć w Polsat Box Go.

Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice będzie pokazywana w Polsat Box Go. Start rywalizacji pomiędzy tymi ekipami zaplanowano na godzinę 18:00. To właśnie wtedy będziesz mógł włączyć stream online z tego spotkania. Dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem możesz odebrać voucher do Polsat Box Go!

Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice, transmisja za darmo

Transmisja za darmo z meczu Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice będzie w Polsat Box Go tylko, jak wcześniej odbierzesz wspomniany voucher. Teoretycznie musisz wpłacić środki do Fuksiarza, ale przecież możesz nimi później obstawiać.

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać minimum 50 PLN
  3. Odbierz voucher

Przy okazji w dostaniesz w Fuksiarzu bonus w postaci pakietu powitalnego, z którego możesz skorzystać na zakłady bukmacherskie. To świetne rozwiązanie i warto się nad nim zastanowić.

Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice przez internet? Transmisja online będzie pokazywana w Polsat Box Go w przeglądarce oraz w aplikacji na telefony z Androidem lub iOS. To dwa najpopularniejsze systemy na smartfony, ale oprócz takiego urządzenia potrzebujesz jeszcze dostępu do szybkiego internetu.

Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice, kursy bukmacherskie

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice, to możesz jeszcze zerknąć na to, jakie kursy wystawili na to starcie bukmacherzy. W ich ofercie znajduje się wiele zakładów, które wzbudzają zainteresowanie, w tym także te na rynek 1X2. Jak wyglądają same mnożniki? W ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 16:29.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Sandecja - Puszcza?

Starcie Sandecja - Puszcza będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Sandecja zagra z Puszczą?

Sandecja zmierzy się z Puszczą już o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze