Gdzie oglądać mecz Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała? Rywalizację pomiędzy tymi ekipami będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go, a więcej o tym, jak obejrzeć to spotkanie piszemy niżej. Starcie tych ekip na papierze wygląda na bardzo ciekawe i na pewno możemy oczekiwać kilku goli. Która z ekip zgarnie komplet punktów?

Fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała, gdzie oglądać

W czwartek o godzinie 18:00 dojdzie do spotkania Sandecji z Podbeskidziem w ramach 30 kolejki 1 ligi. Trudno jednoznacznie wskazać faworyta w przypadku tego starcia, ale wydaje się, że nieco większe szanse na końcowe zwycięstwo ma Sandecja. Ta w sezonie 2021/2022 wyglądała dotychczas po prostu o wiele lepiej niż goście, ale musi swoją formę jeszcze przełożyć na sam mecz. Jeżeli nie wiesz,  gdzie oglądać starcie Sandecji z Podbeskidziem, to niżej Ci pokażemy!

Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV ze spotkania Sandecja –  Podbeskidzie będzie puszczona w Polsat Box Go, czyli na internetowej platformie od Polsatu, gdzie można oglądać starcia.  Aplikację od tej platformy możesz pobrać na swój telewizor ze Smart TV i w niej obejrzeć starcie tych ekip. Jeżeli nie masz dostępu do Polsatu, to niżej pokażemy Ci, w jaki sposób możesz go zdobyć praktycznie za free, ale trzeba najpierw spełnić kilka warunków (te są dość proste)!

Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała, transmisja na żywo za darmo

Dzięki  naszej współpracy z Fuksiarzem masz możliwość odebrania voucheru do Polsat Box Go o wartości aż 40 PLN. W jaki sposób możesz to zrobić? To akurat jest bardzo proste, ponieważ wystarczy się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie wpłacić min. 50 PLN na konto gracza. Tutaj wszystko dokładnie tłumaczymy krok po kroku, więc nie powinno być z tym żadnego problemu:

  1. Zarejestruj swoje konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać minimum 50 PLN na konto
  3. Odbierz voucher do Polsat Box Go
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsatu
  5. Oglądaj mecz Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Warto też podkreślić, że grając z bonusami bez depozytu u bukmacherów możesz w prosty sposób zwiększyć swoje emocje z oglądania tej rywalizacji!

Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała, transmisja online

Transmisja online ze spotkania Sandecji Nowy Sącz z Podbeskidziem Bielsko-Biała będzie dostępna w aplikacji na telefony od Polsat Box Go, a także w wersji przeglądarkowej, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dzięki tak wielu możliwości możesz odpalić tę rywalizację niezależnie od tego, gdzie jesteś!

Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała, szanse na zwycięstwo

Z całą pewnością przed startem meczu Sandecja – Podbeskidzie warto, żebyś sprawdził jeszcze, jakie kursy na nie przygotowali bukmacherzy. W ich ofercie można bowiem znaleźć zakłady ze sporym value!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 06:20.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Sandecja - Podbeskidzie?

Starcie Sandecji z Podbeskidziem będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

Jak oglądać za darmo spotkanie Sandecja - Podbeskidzie?

Załóż konto w Fuksiarzu, zgarnij voucher do Polsat Box Go i oglądaj przez 30 dni mecze za free!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze