Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 14.11.2021

Zawodnik Sandecji podczas meczu

Zawodnicy Sandecji Nowy Sącz zmierzą się już dzisiaj z Arką Gdynia. To kolejny, ciekawy mecz w ramach 1 ligi. Tym razem jednak Sandecja jest mocnym underdogiem, nawet pomimo faktu, że zagra w roli gospodarza. Czy Arka zgarnie pewne trzy punkty? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online!

Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia – gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj zawodnicy Sandecji Nowy Sącz zmierzą się z Arką Gdynia. Dla obu ekip to będzie bardzo ważny mecz i na pewno żadna z drużyn nie odstawi tutaj nogi. Sandecja jest gospodarzem, ale to Arka ma większe szanse zdaniem bukmacherów. Warto na pewno sprawdzić, gdzie obejrzeć mecz, a także zerknąć na to, co wiemy o transmisjach live u bukmacherów, bo często dzięki nim da się obejrzeć spotkanie za darmo.

Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Sandecji z Arką? Spotkanie tych drużyn będzie pokazywane jedynie w Polsat Box Go, a więc musisz zapłacić kilkadziesiąt złotych za dostęp i to każdego miesiąca.

Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Mecz Sandecji z Arką da się również obejrzeć w TV, a dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem dostęp do Polsat Box Go otrzymasz za darmo. Jak to dokładnie działa?

  1. załóż konto z linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz voucher o wartości 40 PLN
  5. pobierz aplikację na TV i oglądaj tam mecz

baner fuksiarz polsat box go

Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia: stream na żywo online

Ze spotkania Sandecji z Arką stream online będzie właśnie w Polsat Box Go. To jedyne miejsce, które pokaże starcie tych drużyn gdziekolwiek będziesz. Wystarczy mieć dostęp do internetu i pobraną aplikację na telefon.

Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia: zapowiedź meczu

Sandecja zagra z Arką w dość ważnym dla obu stron spotkaniu. Jednak to goście są tutaj mocnymi faworytami i powinni sięgnąć po trzy punkty. W końcu mają lepszą kadrę, a w ostatnim czasie wyglądali na lepszych od rywali. Dzięki transmisjom live od bukmacherów będziesz mógł obejrzeć to spotkanie bez opłat, a to zawsze plus.

Zdjęcie: Krzysztof Dzierzawa / Pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Sandecja - Arka?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Polsat Sport.

O której Sandecja zagra z Arką?

Mecz Sandecji z Arką zaplanowano na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze