San Marino – Anglia: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 15.11.2021

Harry Kane i jego trener

Anglia w swoim ostatnim meczu w kwalifikacjach do mistrzostw świata zagra z reprezentacją San Marino. Naturalnie goście są tutaj faworytami, bo San Marino to outsider grupy. Nawet rezerwowy skład Southgate’a jest w stanie wysoko ograć gospodarzy, więc możemy tutaj spodziewać się wielu bramek. Warto na pewno sprawdzić, gdzie obejrzeć mecz tych drużyn i zobaczyć, co wiemy o transmisji w TV i streamie online!

San Marino – Anglia – gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj San Marino podejmie u siebie Anglię. Outsider naszej grupy nie zdobył ani jednego punktu w dziewięciu spotkaniach, a tym razem przyjdzie się mu zmierzyć z najlepszą drużyną w grupie. Anglicy dotychczas strzelili już 29 goli i teraz mają świetną okazję, żeby poprawić ten wynik. Czy podopieczni Southgate’a strzelą sporo goli? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz tych drużyn i zerknij też na bonus w Fuksiarzu, z którym możesz grać bez ryzyka!

San Marino – Anglia: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie będzie można obejrzeć mecz San Marino z Anglią za darmo? Taka możliwość nie istnieje, ale dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem możesz dostać voucher na 30 dni do Polsat Box Go!

San Marino – Anglia: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Jak obejrzeć w TV mecz San Marino z Anglią? Właśnie dzięki Polsat Box Go będzie to możliwe. Wystarczy, że będziesz postępował dokładnie według instrukcji podanej przez nas tutaj:

  1. załóż konto z linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod promocyjny do Fuksiarza, który brzmi: ZAGRANIE
  3. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  5. pobierz TV i oglądaj na nim mecz

polsat box voucher od fuksiarza

San Marino – Anglia: stream na żywo online

Mecz San Marino z Anglią zapowiada się na bardzo ciekawy, więc warto go obejrzeć nawet w podróży. Stream online z tego spotkania będzie pokazywany w Polsat Box Go, więc wystarczy pobrać aplikację na telefon lub obejrzeć w przeglądarce.

San Marino – Anglia: zapowiedź meczu

San Marino jest outsiderem grupy i ma małe szanse na to, żeby zdobyć jakiekolwiek punkty w starciu z Anglią. Prawdopodobnie nawet nie strzeli gola, ale to nie zmienia faktu, że będziemy mogli obejrzeć świetne widowisko ze strony gości. Takie mecze dobrze grać np. z bonusem w Fuksiarzu, bo dzięki niemu nie martwisz się o wynik.

Zdjęcie: Paul Chesterton/Focus Images/MB Media/PressFocu

Gdzie obejrzeć mecz San Marino z Anglią?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go i Polsat Sport.

O której San Marino zagra z Anglią?

Spotkanie tych drużyn zaplanowane zostało na poniedziałek, 15.11.2021, na godzinę 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze