Gdzie oglądać Sampdoria – Juventus? W poniedziałek, w Serie A odbędą się dwa, ciekawe spotkania, a jednym z nich będzie rywalizacja Sampdorii z Juventusem. Jako, iż fanów włoskiej piłki jest wielu, warto powiedzieć sobie, kiedy odbędzie się owy mecz, a także w jaki sposób możecie obejrzeć z niego transmisję. O tym w poniższym tekście, do którego zapraszam.

Mecz Sampdorii z Juventusem będzie jednym z dwóch, poniedziałkowych meczów w Serie A. Wydaje się, że najlepszym i najprostszym rozwiązaniem, gwarantującym zobaczenie tego starcia na żywo jest skorzystanie z oferty STS, o szczegółach której przeczytasz poniżej:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/go/sts i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto wpłać depozyt na konto główne lub postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu (jeśli spełniasz któryś z tych punktów, to wszystkie mecze na sts.pl są do Twojej dyspozycji)
  3. Znajdź spotkanie Sampdoria – Juventus i odpal transmisję TV w zakładce “Zakłady Live”

Sampdoria – Juventus, transmisja na żywo w TV

Powyżej opisałem zasady i warunki dołączenia do STS, co jest równoznaczne z możliwością zobaczenia spotkania Sampdorii z Juventusem na żywo i za darmo! Jeśli więc jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, to wystarczy zastosować się do powyższe instrukcji i włączyć odbiornik TV w poniedziałek, o godzinie 20:45.

Sampdoria – Juventus: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, w jaki sposób otrzymać możliwość oglądania spotkania Sampdorii z Juventusem za darmo, to warto powiedzieć kilka słów o obu ekipach. Gospodarze omawianego meczu w pierwszej kolejce Serie A przegrali u siebie z zespołem Atalanty 0:2, z kolei Stara Dama odniosła zwycięstwo przeciwko Sassuolo. Wszystko wskazuje więc na to, że poniedziałkowe zawody będą naprawdę ciekawym widowiskiem, a by je zobaczyć, wystarczy poświęcić kilka minut i zarejstrować się u bukmachera STS zgodnie z powyższą instrukcją.

Gdzie oglądać Sampdoria – Juventus?

Bukmacher STS oferuje wiele opcji oglądania spotkania Sampdorii z Juventusem! Przy okazji zachęcam do sprawdzenia rankingu polskich bukmacherów, a wracając do tematu, poniedziałkowy mecz Serie A zobaczyć możesz na wielu platformach – na telefonie z systemem IOS lub Android, komputerze, czy laptopie. Miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze