Gdzie oglądać mecz Sampdoria – AS Roma? Na to pytanie odpowiedź poznasz niżej! W niedzielę w Serie A dojdzie do kilku dość interesujących spotkań. W jednym z nich Sampdoria zagra z Romą. Na papierze wygląda to na bardzo interesujące starcie, bo obie te ekipy mają wahania formy i nie są w najlepszej sytuacji, jednocześnie bardzo potrzebując punktów. Kto je zgarnie?

sampdoria - as roma superbet
fot. superbet

Sampdoria – AS Roma, gdzie oglądać

Sampdoria zagra dzisiaj z AS Romą w ramach 31 kolejki Serie A. Obie ekipy grają ofensywny futbol, a ich bezpośrednie starcie wygląda na bardzo ciekawe. Goście na papierze mają więcej szans, ale jeszcze muszą to przełożyć na spotkanie.

Rzymianie wystąpią bez Spinazzoli, Veretouta i Zanioli, ale gospodarze także mają kilka braków. Na pewno nie zagrają Damsgaard i Gabbiadini, a więc osłabienia w kadrze są dość spore. Kto tutaj sięgnie po komplet punktów?

Sampdoria – AS Roma, transmisja na żywo w TV

Poniedziałkowy mecz Sampdoria – AS Roma będziesz mógł obejrzeć w Eleven Sports 1, a także u bukmacherów. Jednym z operatorów, który pozwoli Ci na to, jest Superbet. Więcej o tym piszemy niżej, gdzie dokładnie to tłumaczymy. Warto się tym zainteresować, bo ten operator pozwoli Ci na obejrzenie rywalizacji tych ekip całkowicie za darmo!

Sampdoria – AS Roma, transmisja na żywo za darmo

W Superbet TV pokazywane są wszystkie spotkania Serie A. Mecz Sampdoria – AS Roma możesz także obejrzeć bez opłat. Wystarczy postępować według specjalnej instrukcji, którą przygotowaliśmy z tej okazji:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się
  4. Oglądaj mecz

Cały proces zajmie Ci zaledwie kilka minut i dzięki temu będziesz mógł cieszyć się transmisją online z meczu Sampdoria – AS Roma w wysokiej jakości. To świetne rozwiązanie, a jak chcesz mieć jeszcze większe emocje z oglądania, to sprawdź nasze typy na tę rywalizację!

Sampdoria – AS Roma, transmisja online

Zdecydowanie transmisja online z meczu Sampdoria – AS Roma będzie jedną z ciekawszych, jakie można obejrzeć tego dnia. Superbet posiada swoją aplikację na telefon, a także wersję przeglądarkową, z której można skorzystać. Na pewno warto rozważyć takie rozwiązania, bo przede wszystkim są darmowe. Jedyne, czego potrzebujesz tak naprawdę, to szybkiego internetu i nic więcej!

Sampdoria – AS Roma, kursy bukmacherów

Kursy u bukmacherów na mecz Sampdoria – AS Roma dość jednoznacznie pokazują, że to goście są faworytami. Różnica w kursach jest bardzo duża na korzyść Romy! Czy to się przełoży na same wydarzenia na boisku? Odpowiedź na to pytanie poznamy wieczorem, ale teraz możesz zerknąć na same kursy:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 sierpnia 2022 06:02.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Sampdoria - AS Roma?

Spotkanie Sampdorii z AS Romą będziesz mógł obejrzeć w Eleven Sports 1 oraz w Superbecie.

O której Sampdoria zagra z AS Romą?

Sampdoria zagra z AS Romą o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze