Specjalna weekendowa promocja w Fortunie – sam wybierasz jakiej wartości bonus chcesz zgarnąć! Co ważne bonus otrzymasz niezależnie od tego, czy Twój kupon będzie przegrany, czy wygrany. Takie promocje lubi chyba każdy gracz. W poniższym artykule dowiesz się zgarnąć dodatkowy bonus w Fortunie na dalszą grę. Liczysz na jeszcze więcej? Sprawdź Fortuna kod promocyjny i dowiedz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

5, 10 czy 20? Wybierz sam!

W ten weekend bukmacher Fortuna przygotował bardzo ciekawą promocję, w której możesz zgarnąć 5, 10 lub 20 dodatkowych złotych na dalsze obstawianie. Jedyne co musisz zrobić to postawić kupon lub kupony w trakcie trwania tej akcji.

Jeśli w piątek, sobotę i niedzielę (12-14.06) postawisz trzy kupony (każdy innego dnia), a stawka każdego z nich będzie nie mniejsza niż 20 PLN, to otrzymasz od bukmachera bonus w postaci punktów FKP o wartości 20 PLN. Jeśli będziesz stawiał przez dwa dni, to zgarniesz 10 PLN, a jeśli postawisz tylko jeden kupon, to otrzymasz 5 PLN. Czyli sam możesz wybrać jakiej wartości bonus Cię interesuje!

Zdarzenia na Twoich kuponach mogą pochodzić z oferty prematch oraz LIVE, mogą to byś kupony SOLO oraz AKO, a kurs minimalny nie jest wymagany! Trzeba podkreślić, że bonus otrzymasz niezależnie od tego, czy Twój kupon będzie wygrany, czy też nie. Chyba przyznasz, że taka promocja wygląda naprawdę zachęcająco. Równie ciekawie wygląda Fortuna bez ryzyka, o której warto sobie poczytać.

Odbierz swój kod promocyjny w Fortunie

Pamiętaj, że z naszym kodem promocyjnym: 1145PLN możesz liczyć na więcej niż standardowy klient, który nie skorzysta z możliwości, które mu oferujemy. Razem z nami możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 125 PLN, bonus od depozytu do 1000 PLN oraz 20 PLN jako darmowy zakład.

Nie zwlekaj i odbieraj swoje bonusy już teraz razem z kodem promocyjnym w Fortunie: 1145PLN. Poza tym w ten weekend możesz zgarnąć bonus o wartości 20 PLN. Zainteresowany? 😉

kod promocyjny w fortunie

Zaloguj się aby dodawać komentarze