W środę w Lidze Mistrzów dojdzie do spotkania Salzburgu z Sevillą. Będzie to dość interesujące starcie, gdy popatrzymy na dotychczasową formę obu drużyn. Kibice oczekują wielu bramek, ale czy te zobaczymy w trakcie spotkania? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Salzburgu z Sevillą i dowiedz się, czy będzie transmisja w TV lub stream online.

Salzburg – Sevilla – gdzie oglądać dzisiaj?

W środę czekają nas kolejne spotkania w Lidze Mistrzów. Będzie to już ostatnia kolejka, która zadecyduje o wielu rzeczach, w tym kto awansuje do play-offów. W jednym ze spotkań zawodnicy Salzburgu zmierzą się z Sevillą. Gospodarze nie będą mieli wcale prostej przeprawy, ale jednak można oczekiwać, że spróbują się postawić Sevilli. Ta jest bowiem ostatnio w dobrej formie i celuje w komplet punktów.

Salzburg – Sevilla: za darmo w internecie

Spotkanie Salzburg – Sevilla będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go, a dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem możesz odebrać voucher na tę platformę. Za nim jednak przejdziemy do tego, jak go zgarnąć, to polecamy jeszcze sprawdzić Ci proponowane typy dnia, z którymi warto grać.

Salzburg – Sevilla: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć w TV mecz Salzburg – Sevilla? Spotkanie tych drużyn odpalisz m.in. na aplikacji na telewizor od Polsat Box Go. Fuksiarz oferuje Ci voucher, więc postępuj według poniższej instrukcji. Do tego na koniec wystarczy, że pobierzesz aplikację Polsatu na swój telewizor i zalogujesz się tam na konto.

  1. zarejestruj się: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. wpłać 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. następnie otrzymasz na meila 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go

liga mistrzów gdzie oglądać

Salzburg – Sevilla: stream na żywo online

Jeżeli będziesz w podróży lub po prostu nie chcesz oglądać Ligi Mistrzów przez przeglądarkę, to masz możliwość oglądania spotkań Champions League na telefonie. Pobierz aplikację Polsat Box Go i odpal na niej spotkania!

Salzburg – Sevilla: zapowiedź meczu

Dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem dostaniesz voucher do Polsat Box Go, gdzie będziesz mógł odpalić to spotkanie. Za nim jednak spotkanie się zacznie, to sprawdź jeszcze, jakie kursy wystawili bukmacherzy na starcie Salzburg – Sevilla:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 22:20.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Salzburgu z Sevillą?

Spotkanie Salzburgu z Sevillą będziesz mógł obejrzeć m.in. w Polsat Box Go.

O której Salzburg zagra z Sevillą?

Rywalizacja Salzburgu z Sevillą zaplanowana została na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze