Salernitana – Juventus: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.01.2024

Fabio Miretti, Mateusz Łęgowski

Gdzie oglądać mecz Salernitana – Juventus? Jednym z rozgrywanych w niedzielę meczów 19. kolejki Serie A będzie pojedynek pomiędzy Salernitaną a Juventusem. Jeśli masz ochotę obejrzeć ten pojedynek w TV lub internecie, przeczytaj poniższy tekst i zobacz, gdzie możesz go prześledzić!

Salernitana – Juventus, transmisja na żywo w TV

Mecz, w którym zagrają ze sobą Salernitana oraz Juventus odbędzie się 7 stycznia 2024 o godzinie 18:00. Będzie to rywalizacja drużyny zamykającej tabelę Serie A z jej aktualnym wiceliderem, więc w roli wyraźnych faworytów wystąpią tutaj przyjezdni. Jeśli masz ochotę prześledzić to spotkanie, jego transmisję TV znajdziesz w Eleven Sports 2.

Salernitana – Juventus: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten możesz obejrzeć także w STS TV, który jest jednym z dostępnych w naszym kraju bukmacherów z transmisjami online. Jakie warunki trzeba spełnić, by móc śledzić mecze w STS? Sprawdź:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj przynajmniej jeden kupon na 24h
  4. Ciesz się stałym dostępem do STS TV
  5. Życzę przyjemnego oglądania!

Gdzie oglądać Salernitana – Juventus?

Mecz Salernitana – Juventus obejrzysz w STS TV, gdzie masz dostęp do setek ciekawych streamów każdego dnia. W aplikacji mobilnej tego operatora możesz oglądać zmagania z różnych dyscyplin sportu, więc z pewnością znajdziesz coś, na co warto rzucić okiem. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora, załóż je z naszym kodem i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 100 PLN, który obejmuje pierwszy zagrany kupon. Jeśli nie trafisz, otrzymasz zwrot, który możesz od razu wypłacić. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle:

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze