Salernitana – Juventus: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online | 30.11.2021

chiesa juventus

Już w ten wtorek w Serie A zawodnicy Salernitany na własnym stadionie podejmą Juventus. Stara Dama zagra na wyjeździe w roli faworyta, ale to wcale nie oznacza, że będzie miała prostą przeprawę. Rywale są wymagający, a do tego trzeba jeszcze pamiętać, że ostatnio byli mistrzowie Włoch są mocno pod formą. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Salernitany z Juventusem i dowiedz się, czy będzie transmisja w TV lub stream online!

Salernitana – Juventus – gdzie oglądać dzisiaj?

W środku tego tygodnia będziemy świadkami wielu emocji w piłce. Te czekają nas chociażby w Serie A, gdzie zawodnicy Atalanty na własnym stadionie podejmą Venezię. Gospodarze nie będą mieli wcale prostej przeprawy, ale jednak na papierze są wyraźnie lepsi niż goście. Kto wygra i zdobędzie trzy punkty? Tego dowiemy się wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać mecz Atalanty z Venezią i czy będzie transmisja online u bukmacherów. Zgarnij przy okazji bonus w STS!

Salernitana – Juventus: za darmo w internecie

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Salernitany z Juventusem? Tak się składa, że dzięki temu, iż podjęliśmy współpracę z bukmacherem Superbet możesz to zrobić u niego całkowicie za free. Wystarczy zrobić te pięć prostych kroków:

 1. Wejdź w ten link: https://zagranie.com/goto/superbet
 2. Zaloguj się na konto
 3. Przejdź do Superbet TV
 4. Zaloguj się na swoje konto
 5. Oglądaj mecz
Oglądaj Serie A za darmo!

Salernitana – Juventus: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Warto również wspomnieć, że transmisja na żywo z meczu Salernitany z Juventusem będzie także puszczona w STS TV. W przypadku tego operatora wygląda to jednak nieco inaczej, bo trzeba zagrać jakiś zakład:

 1. Zarejestruj się z tego miejsca: https://zagranie.com/goto/stsbezryzyka
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Wejdź na konto
 4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
 5. Przejdź do STS TV
 6. Oglądaj mecz

sts tv

Salernitana – Juventus stream na żywo online

Warto wspomnieć, że stream online ze spotkania Salernitany z Juventusem będzie dostępny także w Fortunie. W przypadku tego bukmachera jest to tak samo proste, jak w STS TV. Co więc musisz zrobić?

 1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/goto/fortuna
 2. Podaj ZAGRANIE
 3. Wejdź na konto
 4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
 5. Przejdź do Fortuna TV
 6. Oglądaj mecz

baner fortuna tv mecze serie a

Salernitana – Juventus: zapowiedź meczu

Z całą pewnością można powiedzieć, że mecz Salernitany z Juventusem powinien obfitować w wiele goli. Czy tak też się stanie? Warto, żebyś sprawił również najciekawsze kursy bukmacherskie na ten mecz:

Zdjęcie: pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze