Rumunia – Liechtenstein: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.06.2024

Piłkarze Rumunii przed rozpoczęciem meczu

Gdzie oglądać Rumunia – Liechtenstein? W najbliższy piątek odbędzie się całe mnóstwo ciekawych sparingów, a wśród nich mamy chociażby sparing Rumunii z Liechtensteinem. Jeżeli macie ochotę obejrzeć to starcie na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie informacje o dostępności transmisji w TV i streamów online. Zapraszam zatem do lektury.

Rumunia – Liechtenstein na żywo w TV

Jak już zdążyłem wspomnieć, w najbliższy piątek odbędzie się całe mnóstwo meczów towarzyskich w Europie. Reprezentacja Rumunii przygotowuje się oczywiście do Euro 2024 i w najbliższym sparingu zmierzy się ze słabiutkim Liechtensteinem. Oczywiście gospodarze będą murowanymi faworytami tego starcia – to rozpocznie się 7. czerwca 2024 roku o godzinie 20:00 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to niestety mam kiepską wiadomość. Na żadnym kanale telewizyjnym nie znajdziemy transmisji z meczu Rumunia – Liechtenstein na żywo. A jak wyglądają kursy bukmacherskie na to starcie?

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.05
Rumunia
Zagraj!
Betclic
16.00
remis
Zagraj!
STS
36.00
Liechtenstein
Zagraj!

Rumunia – Liechtenstein, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Na naszej stronie znajdziecie już pierwsze i ciekawe typy na Euro 2024, a tymczasem wracam do kwestii meczu Rumunia – Liechtenstein. W piątek na rozkładzie mamy wiele innych sparingów i niestety okazuje się, że w Internecie trudno będzie znaleźć stream online z tej potyczki. Na moment pisania tego artykułu nie znalazłem informacji, jakoby mecz Rumunii z Liechtensteinem dostępny był w Internecie – czy to na platformach streamingowych, czy też u legalnych bukmacherów. Być może ten stan rzeczy zmieni się jeszcze bliżej rozpoczęcia meczu, jednak na ten moment legalnych streamów online w sieci zwyczajnie nie ma.

Gdzie oglądać Rumunia – Liechtenstein?

Finalnie okazuje się zatem, że starcie Rumunii z Liechtensteinem nie będzie niestety dostępne do obejrzenia na żywo. Najpewniej sytuacja wyglądałaby nieco inaczej, gdyby w piątek liczba meczów towarzyskich byłaby nieco mniejsza. Tymczasem tego wieczoru zagra między innymi Anglia, Niemcy, czy też Polska! Polecam sprawdzić inne transmisje u bukmacherów, aby uzyskać informacje o pozostałych piątkowych starciach. Dziękuję za 2 minutki uwagi i polecam się na przyszłość!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze