Rumunia – Bułgaria: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.06.2024

Piłkarze Rumunii

Gdzie oglądać mecz Rumunia – Bułgaria? Jednym z rozgrywanych we wtorek meczów towarzyskich będzie rywalizacja Rumunii z Bułgarią. Chcesz obejrzeć ten mecz? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Rumunia – Bułgaria, transmisja na żywo w TV

Towarzyski mecz pomiędzy Rumunią a Bułgarią odbędzie się 4 czerwca 2024 o godzinie 20:30 na Stadionul Steaua w Bukareszcie. Zdaniem bukmacherów większe szanse na wygraną w tym pojedynku będą mieć gospodarze, którzy bardzo sprawnie przeszli przez eliminacje Euro 2024, podczas gdy Bułgarzy w swojej grupie zajęli ostatnie miejsce. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz, jego transmisja TV nie będzie dostępna.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Rumunia - Bułgaria
Betfan
1
1,59
X
3,60
2
6,10
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Rumunia – Bułgaria: transmisja i stream online za darmo

Mimo iż nie będzie można obejrzeć tego starcia przez stream online, warto wiedzieć, że istnieje bogata oferta transmisji u bukmacherów. Sprawdź, u jakich operatorów można oglądać mecze i co trzeba zrobić, by korzystać ze streamów.

Gdzie oglądać Rumunia – Bułgaria?

Mimo iż nie można obejrzeć meczu Rumunia – Bułgaria, dalej możesz zagrać ów pojedynek u bukmachera. W BETFAN znajdziesz bowiem bogatą ofertę zakładów na ten oraz inne mecze towarzyskie, więc z pewnością znajdziesz tam coś wartego obstawienia. Jeśli nie masz jeszcze tam konta, załóż je z kodem ZAGRANIE i skorzystaj z potrojenia depozytu. Dzięki tej promocji możesz wpłacić swój pierwszy depozyt i otrzymać bonus 200%. Maksymalna możliwa kwota bonusu to 400 PLN! Życzę powodzenia i samych zielonych kuponów! Pamiętaj też, że na Zagranie.com znajdziesz codzienną dawkę typów na Euro 2024, które rusza już 14 czerwca!

BETFAN bonus 200% banner

Obrazek w tle: fot. Alex Nicodim / Sipa / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze