Ruch Chorzów – GKS Tychy: typy, kursy, zakłady | 03.06.2023

Piłkarze Ruchu po przegranym meczu

Typy na Ruch Chorzów – GKS Tychy, 34. kolejka Fortuna 1. Ligi. Wszystko wskazuje na to, że po kilku latach przerwy i okresie gry w niższych ligach, chorzowski Ruch powróci do PKO BP Ekstraklasy! Niebiescy mają wszystko w swoich rękach i do zrealizowania celu na ten sezon potrzebują już tylko 1 zwycięstwa nad GKS-em Tychy. Czy miejscowym faktycznie uda się wygrać ostatnie spotkanie w tych rozgrywkach i które Ruch – GKS Tychy typy warto obstawić? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższej zapowiedzi meczu.

baner Fortuna

Ruch – GKS Tychy, typy i przewidywania

Nim wybierzemy najlepsze Ruch – GKS Tychy typy z oferty bukmachera Fortuna, powiedzmy sobie kilka słów na temat obydwu klubów. Chorzowianie awans do Ekstraklasy mogli świętować już przed tygodniem, jednak nie udało im się pokonać na wyjeździe GKS-u Katowice i o ewentualną promocję zagrają w ostatniej kolejce z inną Gieksą – tym razem Tychy. Mimo niedawnej klęski, wielokrotny mistrz Polski w ostatnim okresie wyglądał bardzo dobrze i regularnie wygrywał spotkania. W obecnym sezonie Ruch przegrał tylko 2 spotkania u siebie, co jest jednym z lepszych wyników w lidze, a w ostatnim meczu na swoim terenie okazał się zdecydowanie lepszy od Odry Opole, wygrywając całe starcie w stosunku 3:0. Także w sobotę Niebiescy będą faworytami starcia ligowego i wydaje się, że wielu graczy postawi Ruch – GKS typy na triumf wicelidera stawki!

A co słychać w Tychach? Sezon 2022/23 w wykonaniu tej ekipy jest bardzo przeciętny. Nie oczekiwano, iż GKS włączy się do walki o awans, jednak chyba oczekiwano wyższej pozycji, aniżeli obecnie zajmowana. Na tą chwilę GKS jest dopiero 13. ekipą ligi, a forma zespołu w poprzednich kolejkach delikatnie mówiąc, nie była najlepsza. Zaledwie 1 zdobyty punkcik w 3 ostatnich bataliach ligowych to wynik poniżej oczekiwań, a jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe, Tyszanie ponieśli w nich aż 8 porażek na 16 podejść. Wydaje się, że niegrający już o nic GKS nie ma większych szans w starciu ze zdeterminowanym Ruchem. Chorzowianie dadzą w sobotę absolutne 100%, by przed własną widownią przypieczętować awans do PKO BP Ekstraklasy i moim zdaniem gospodarzom uda się ta sztuka. Typy na Ruch – GKS w kontekście wygranej miejscowych i minimum 2 bramek w spotkaniu zdają mi się całkiem sensowne!

Fortuna 1. Liga: Ruch Chorzów – GKS Tychy

kto wygra mecz?
Ruch Chorzów 89%
remis 0%
GKS Tychy 11%
19+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Ruch Chorzów
  • remis
  • GKS Tychy

Ruch – GKS Tychy, kursy bukmacherskie

Ruch – GKS Tychy, kursy na BTTS

kursy na BTTS

Fortuna
1.92
BTTS - tak
1.73
BTTS - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Typy bukmacherskie Ruch Chorzów – GKS Tychy, co jeszcze możesz obstawiać?

Bukmacherzy oferują cały szereg ciekawych zakładów i kursów na spotkania Fortuna 1. Ligi! Nie zawsze warto jednak kombinować, a można wybrać te najbardziej podstawowe, aczkolwiek opłacalne Ruch – GKS typy! A za taki typ uważam minimum 2 trafienia gospodarzy, którzy na swoim terenie są naprawdę skuteczni w ataku! Chorzowianie zdobywali przynajmniej 2 bramki w 4 z 5 poprzednich potyczek przed własnymi kibicami, natomiast GKS tracił co najmniej 2 gole w 3 z 5 meczów wyjazdowych wstecz. Ostatni mecz ligowy tych drużyn zakończył się remisem 2:2 i także tym razem mam nadzieję na over 1.5 bramek Ruchu!

fot. Pressfocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze