Ruch Chorzów – Widzew Łódź: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.04.2024

Filip Starzyński podczas spotkania

Gdzie oglądać Ruch Chorzów – Widzew Łódź? W sobotę na poziomie Ekstraklasy czekają nas 3 spotkania. Jednym z nich będzie rywalizacja, która pobije rekord frekwencji ligi w XXI wieku! Mowa tu o wyczekiwanym meczu przyjaźni pomiędzy Ruchem, a Widzewem. Gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć to spotkanie? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Ruch Chorzów – Widzew Łódź na żywo w TV

W sobotę kibiców polskiej piłki czeka wiele wrażeń, a to przez wzgląd na 3 spotkania PKO BP Ekstraklasy! Batalia w Chorzowie chronologicznie będzie drugim meczem tego dnia, a to dlatego że rozpocznie się 20. kwietnia 2024 roku już o godzinie 17:30! Jeżeli zatem już o tej porze zechcecie włączyć rozgrywki Ekstraklasy i starcie Ruchu z Widzewem, to skorzystać będziecie mogli chociażby z transmisji w TV. Ta zostanie pokazana na żywo na programie Canal+ Sport 3. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie, bo przecież skorzystać będzie można również ze streamów online!

Ruch Chorzów – Widzew Łódź gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro zapowiedziałem temat streamów online, to teraz nieco zgłębię ten temat i podpowiem w jaki sposób oglądać Ruch – Widzew w Internecie. Mam tu oczywiście na myśli legalne i bezpieczne rozwiązanie, a tym będzie stream online u oficjalnego wydawcy Ekstraklasy w sezonie 2023/24. To w Canal+ Online odnajdziemy absolutnie wszystkie starcia naszej ligi do końca rozgrywek, a zatem także batalia Ruchu z Widzewem będzie tam dostępna! W jaki sposób skorzystać z promocyjnej oferty i naprawdę tanio nabyć dostęp do spotkań PKO BP Ekstraklasy w formie streamów online?

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Ruch Chorzów – Widzew Łódź i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Ruch Chorzów – Widzew Łódź?

Wychodzi zatem na to, że jak w innych przypadkach meczów Ekstraklasy, rywalizacja Ruchu z Widzewem będzie łatwo i szeroko dostępna do obejrzenia na żywo! Jeżeli zechcecie skorzystać z transmisji w TV, to odnajdziecie ją na Canal+ Sport 3. Stream online będzie niezmiennie dostępny na internetowej platformie Canal+ Online, do której dostęp zyskacie teraz w promocyjnej cenie. Ja ze swojej strony polecam rzucić okiem na nasze typy – Ekstraklasa, bo może odnajdziecie tam inspiracje na weekendowe kupony. Dzięki za uwagę i wielkich emocji podczas meczu przyjaźni w Chorzowie!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze