Gdzie oglądać mecz Ruch Chorzów – Radunia Stężyca? Wszystkiego dowiesz się z poniższego tekstu. Ruch Chorzów w sobotę zmierzy się u siebie z Radunią. Dla obu ekip będzie to ważne spotkanie, ponieważ dalej mają o co grać – Ruch o bezpośredni awans do pierwszej ligi, a Radunia o baraże. Kto tutaj wygra i zgarnie ważny komplet punktów?

ewinner, baner, canal+ online
fot. ewinner

Ruch Chorzów – Radunia Stężyca, gdzie oglądać

Dzisiaj duże emocje czekają nas w drugiej lidze, gdzie Ruch Chorzów podejmie Radunię Stężyce. Niebiescy zagrają u siebie, więc nic dziwnego, że są tutaj ogromnymi faworytami. Wiele rzeczy przemawia za nimi, ale nie mogą zlekceważyć rywali, jeżeli chcą marzyć o bezpośrednim awansie do pierwszej ligi, co oczywiście nie będzie wcale takie proste. Radunia z kolei walczy o baraże, więc tutaj może się sporo dziać. Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie Ruch Chorzów – Radunia Stężyca!

Ruch Chorzów – Radunia Stężyca, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać mecz Ruch Chorzów – Radunia Stężyca w telewizji? Jeżeli także należysz do tego grona, to mamy dla Ciebie dobrą informację, ponieważ to starcie zostanie pokazane w dwóch miejscach. Transmisja będzie dostępna w Canal+ Online i w TVP SPORT. Jak nie masz dostępu do TV, to nic straconego, bo niżej Ci pokażemy, jak odebrać voucher za free na 30 dni!

Ruch Chorzów – Radunia Stężyca, transmisja na żywo za darmo

Co masz zrobić, jeżeli chcesz oglądać mecz Ruch Chorzów – Radunia Stężyca, a nie masz dostępu do kanałów podanych wyżej? Wtedy możesz odpalić np. Canal+ Online. Razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher na tę platformę, który da Ci dostęp na aż 30 dni.

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Ruch Chorzów – Radunia Stężyca, transmisja online

Transmisja online z meczu Ruch Chorzów – Radunia Stężyca legalnie będzie do obejrzenia tylko w Canal+ Online oraz na platformach, które pokazują kanały Canal+. Przy okazji tego starcia możesz sprawdzić także, jakie są dostępne zakłady bez ryzyka i grając razem z nimi zwiększ swoje emocje z oglądania tej rywalizacji!

Ruch Chorzów – Radunia Stężyca, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów Ruch Chorzów jest tutaj sporym faworytem w starciu z Radunią. Niebiescy nie mogą jednak zlekceważyć rywali i na pewno muszą celować w komplet punktów, jeżeli chcą bezpośrednio awansować do pierwszej ligi.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 10:01.
Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać spotkanie Ruchu z Radunią?

Mecz Ruch - Radunia będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online i w TVP SPORT.

O której Ruch Chorzów podejmie Radunię Stężyca?

Mecz tych ekip rozpocznie się o godzinie 18:20.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze