Gdzie oglądać mecz Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice? O tym piszemy w poniższym artykule. W sobotę czeka nas starcie kolejne starcie Ruchu na zapleczu Ekstraklasy. Niebiescy tym razem podejmą Puszczę, więc kibice oczekują dobrego widowiska i kilku goli. Kto tutaj wygra? Odpowiedź poznamy późnym wieczorem!

Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice za darmo? Będzie to możliwe w Fuksiarzu, który da Ci voucher do Polsat Box Go, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z platformy bez żadnych opłat przez 30 dni. Jak zdobyć taki voucher?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza (możesz za te środki zagrać bez ryzyka do 500 PLN)
  3. Jak spełnisz te warunki, to bukmacher skontaktuje się z Tobą i prześle voucher
  4. Następnie aktywuj miesięczny dostęp do Polsat Box Go na stronie Polsatu

fuksiarz, polsatbox

Pamiętaj, że za rejestrację w Fuksiarzu jest bonus na start, z którym możesz grać u bukmachera i nie martwić się o wynik spotkania!

Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice? O tym pisaliśmy wyżej, gdzie pokazaliśmy Ci, w jaki sposób możesz korzystać z Polsat Box Go za darmo przez aż 30 dni. Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, bo rywalizacja tych ekip  zapowiada się na bardzo ciekawą. Czy Niebiescy dopiszą komplet punktów na swoje konto? A może to Puszcza nas tutaj zaskoczy?

Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie mecze 1. Ligi będą transmitowane na kanałach Polsatu. Mecz Ruchu Chorzów z Puszczą Niepołomice będzie transmitowany w Polsat Box Go. Jak chcesz obejrzeć to spotkanie na telewizorze, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Polsat posiada swoją aplikację na TV, więc wystarczy ją pobrać i w niej zalogować się na swoje konto.

Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od Polsat Box Go na swoje urządzenie.

Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. Po wystawionych mnożnikach widzimy, że Łęczna to faworyt, ale Sandecja na pewno może powalczyć o komplet punktów!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 12:19.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Ruchu z Puszczą?

Spotkanie Ruchu z Puszczą będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Ruch zagra Puszczą?

Rywalizacja tych ekip została zaplanowana na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze