Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.04.2024

Ruch - Puszcza Niepołomice gdzie oglądać

Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotnie popołudnie czeka nas kilka ciekawych pojedynków w Ekstraklasie. W jednym z nich naprzeciw siebie staną drużyny z dolnych rejonów tabeli, które muszą walczyć o utrzymanie. A jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Ruch – Puszcza, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice na żywo? Dostęp do transmisji polskiej ligi oferuje w naszym kraju Canal+ i to właśnie tam należy szukać większości pojedynków polskiej Ekstraklasy. Jeżeli więc jesteś fanem naszej rodzimej ligi, to warto rozważyć opcję wykupienia takiego pakietu od Canal+. A samo spotkanie odbędzie się w sobotę, 6. kwietnia o 17:30.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak podałem nieco wyżej, stream online Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice będzie dostępny w kilku miejscach. Poza dostępem na Canal+ Sport w telewizji, możesz zobaczyć je także w Canal+ Online, gdzie dostępne są niemalże wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć, że możesz skorzystać ze specjalnej promocji. Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice

Gdzie oglądać Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice, to warto przyjrzeć się temu, co można znaleźć wśród transmisji live u bukmacherów na rynku. W końcu niemal każdy z nich posiada prawa do pokazywania wielu interesujących meczów. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie, ale nie tylko, bowiem możesz śledzić również streamy z NBA czy NHL czy wiele spotkań siatkarskich i tenisowych.

Zaloguj się aby dodawać komentarze