Ruch Chorzów – ŁKS Łódź: kurs 200.00 na gola wybranej drużyny!

Daniel Szczepan, Kacper Michalski

W piątek o godzinie 20:30 rozegrany zostanie mecz 2. kolejki Ekstraklasy, w którym zmierzą się ze sobą Ruch oraz ŁKS Łódź. Emocji nie powinno tutaj zabraknąć, lecz możesz jeszcze nieco podbić ich dawkę, korzystając ze specjalnej promocji od Superbet. W grze jest bowiem bonus w wysokości 400 PLN. Jak go zdobyć? Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź szczegóły promocji.

ruch łks baner promocja

Bonus 400 PLN za trafiony typ na bramkę Ruchu lub ŁKS-u w meczu 2. kolejki Ekstraklasy!

W piątkowy wieczór na stadionie w Gliwicach rozegrany zostanie mecz otwierający 2. kolejkę Ekstraklasy pomiędzy Ruchem Chorzów a Łódzkim Klubem Sportowym. Oba zespoły w ubiegłej kampanii spędzonej w 1. lidze zapewniły kibicom bardzo ciekawe widowiska, więc liczymy na to, że podobnie będzie również na poziomie Ekstraklasy. Z tej okazji bukmacher Superbet przygotował promocję dla nowych graczy, w której masz szansę otrzymać aż 400 PLN bonusu! Wystarczy, że po rejestracji z naszym kodem zagrasz typ na bramkę Ruchu lub ŁKS-u, a jeśli trafisz, wspomniany bonus trafi na Twoje konto! Jak to działa? Oto szczegóły oferty:

 1. Kliknij link https://www.zagranie.com/goto/superbet
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
 4. Obstaw kupon SOLO, na którym znajdzie się jeden z czterech typów:
  • Ruch strzeli gola
  • Ruch powyżej 0,5 gola
  • ŁKS strzeli gola
  • ŁKS powyżej 0,5 gola
 5. Stawka kuponu = minimum 2 PLN
 6. Jeśli trafisz zagrany kupon, na Twoje saldo bonusowe trafi 400 PLN!

 

 

Dlaczego warto skorzystać z tej promocji? Ponieważ szanse na to, że jedna lub druga drużyna strzelą gola, są bardzo duże, a biorąc pod uwagę wysokość bonusu, który możesz otrzymać, można powiedzieć, że kurs na taki zakład wynosi aż 200,00! Jest to zatem niebywale korzystna oferta! Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, nie zwlekaj, załóż je z naszym kodem i graj o 400 PLN bonusu. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Pawel Andrachiewicz / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze