Ruch Chorzów – Legia Warszawa: 300 zł w Superbet za wygrany zakład

Josue odwrócony tyłem

Na wielkie spotkania w rundzie wiosennej PKO BP Ekstraklasy długo czekać nie będzie trzeba! Już w pierwszej kolejce po zimowej przerwie dojdzie do wielkiego klasyku polskiej piłki, a więc starcia Ruchu Chorzów z Legią Warszawa. Starcie to można obstawić z wykorzystaniem specjalnej promocji od Superbet i zgarnąć przy tym aż 300 PLN bonusu! W jaki dokładnie sposób? O tym w poniższym tekście.

baner Superbet na 20. kolejkę Ekstraklasy

Spotkanie Ruchu Chorzów z Legią Warszawa będzie zdecydowanie jednym z największych hitów 20. kolejki Ekstraklasy, która rozpocznie wiosenne zmagania. Bukmacher Superbet przy tej okazji zaproponował nowym typerom znakomicie wyglądającą promocję, w ramach której zgarnąć można aż 300 PLN bonusu za prawidłowy typ z rynku 1X2! W jaki dokładnie sposób?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Ruch Chorzów – Legia Warszawa.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Oczywiście faworytami piątkowego klasyku będą zawodnicy ze stolicy Polski, którzy przed startem rundy wiosennej zajmują 4. miejsce w Ekstraklasie. Ruch plasuje się w dolnych rejonach tabeli i w najbliższych miesiącach walczyć będzie o utrzymanie. Ostatecznie do Was należy decyzja, jaki wynik meczu wytypujecie. Mi pozostało życzyć samych wygranych i zgarniętych bonusów od Superbet!

W tekście opisano jedynie skrócony opis promocji. Jeśli nie jesteś pewny jej warunków, napisz do nas lub zerknij na pełny regulamin dostępny na stronie bukmachera!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze