Gdzie oglądać mecz Ruch Chorzów – KKS Kalisz? Jeżeli się nad tym zastanawiasz, to dobrze się składa, bo to właśnie tłumaczymy w poniższym tekście. Niebiescy na papierze są ogromnymi faworytami, ale czy to się przełoży na ich zwycięstwo? Jak sobie poradzą w starciu z ekipą z Kalisza? Na te pytania odpowiedź poznamy dzisiaj wieczorem!

ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Ruch Chorzów – KKS Kalisz, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Ruch Chorzów – KKS Kalisz? Zapewne trafiłeś tutaj, bo szukasz odpowiedzi na to pytanie. Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo jest to możliwe w Canal+ Online, a my mamy dla Ciebie specjalny prezent! Ruch Chorzów do starcia z KKS Kalisz podejdzie jako faworyt. Niebiescy to obecnie czwarta drużyna ligi, która w 24 kolejkach zdobyła 44 punkty. Dla porównania KKS Kalisz w tym okresie zgarnął zaledwie 30 oczek, więc różnica jest ogromna.

Ruch Chorzów – KKS Kalisz, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Ruch Chorzów – KKS Kalisz będzie puszczona w kilku miejscach. To spotkanie obejrzysz m.in. w aplikacji na telewizor od Canal+ Online. To świetne rozwiązanie, jak chcesz obejrzeć ten mecz na dużym ekranie. Wystarczy, że na swój telewizor pobierzesz aplikację od Canal+ Online. Potrzebujesz mieć Smart TV lub np. wpiętego TV Sticka. To wszystko!

Ruch Chorzów – KKS Kalisz, transmisja na żywo za darmo

Warto, żebyś wiedział, że istnieje możliwość obejrzenia za darmo transmisji z meczu Ruch Chorzów – KKS Kalisz. Razem z eWinnerem damy Ci voucher na 30 dni do Canal+ Online, gdzie będziesz mógł włączyć starcie tych ekip. W jaki sposób odebrać ten voucher?

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online

Jak więc widzisz, proces odebrania voucheru do Canal+ Online jest prosty. Nie powinno Ci to zająć wiele czasu, a dzięki temu możesz oglądać za darmo ulubione drużyny!

Ruch Chorzów – KKS Kalisz, transmisja online

Transmisja online z meczu Ruch Chorzów – KKS Kalisz będzie dostępna w wersji przeglądarkowej Canal+ Online i w aplikacji na telefony oraz telewizory. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, aby obejrzeć to starcie. Jak chcesz mieć większe emocje z jego oglądania, to zobacz, jakie są nasze typy bukmacherskie i korzystając z nich zwiększ swoje emocje z oglądania!

Ruch Chorzów – KKS Kalisz, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Ruch. Ten na papierze jest po prostu silniejszą drużyną, która chciałaby tutaj powalczyć o komplet punktów i przybliżyć się do baraży o pierwszą ligę.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 14:05.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Ruchu z KKS Kalisz?

Spotkanie Ruchu Chorzów z KKS Kalisz możesz obejrzeć w Canal+ Online.

O której Ruch zagra z KKS Kalisz?

Ruch Chorzów zmierzy się z KKS Kalisz już o godzinie 17:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze